Кораблі у Керченській протоці
Кораблі у Керченській протоці Скріншот відео

Під час атаки у Керченській протоці прикордонники РФ випустили 1200 снарядів – Новіков

Аби уникнути обстрілу, українські кораблі почали розходитися в морі, тоді за "Бердянськом" рушив один з прикордонних кораблів РФ

Близько 1200 снарядів випустили російські прикордонники під час захоплення українських кораблів та екіпажів у Чорному морі торік 25 листопада. Про це в ефірі радіо "Ехо Москви" розповів адвокат Ілля Новіков із посиланням на свого підзахисного, полоненого Кремлем українського моряка Романа Мокряка.

"Нам російська сторона намагається подавати цю ситуацію, як "ми бачили, що вони порушують кордон, ми зобов'язані були це припинити"... Це "зобов'язані були припинити" вилилося у стрілянину з великокаліберної гармати. За спостереженнями мого підзахисного Романа Мокряка, було витрачено близько 1200 снарядів. Вони дивом не загинули!" – розповів Новіков.

Адвокат також додав: вогонь по українських кораблях вів російський прикордонний корабель "Смарагд". Аби уникнути обстрілу, українські кораблі почали розходитися в морі, тоді за "Бердянськом" рушив один з прикордонних кораблів РФ.

"Прикордонний корабель "Смарагд" пішов за катером "Бердянськ", на якому перебував Роман. По ним влучили щонайменше чотири рази. Це те, що помітив екіпаж. Можливо, зараз буде проведена експертиза та огляд цього корабля, і ми дізнаємося, що влучань було більше. Проте чотири вони зафіксували самі. З них двоє не були небезпечними, а двоє – так. Одне з цих влучань – та саме дірка в борту, яку показали всі світові інформаційні агенції. Це було влучання, яке, власне, призвело до поранення трьох членів екіпажу", – розповів адвокат зі слів Романа Мокряка.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ЗМІ опублікували фото захоплених Росією українських катерів у Керчі

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Обмеження для транспорту ввели у частині Донецької області
Наступний матеріал
У Мінагрополітики підсумували, які продукти продавала Україна за кордон впродовж 2018 року
Loading...