Фото vk.com

Піаноекстреміст провів вуличний концерт у Маріуполі

  "Ми можемо захистити тих, хто захищає нас" – під таким гаслом у Маріуполі відбувся вуличний концерт Піаноекстреміста, під час якого збирали кошти на потреби армії.


  У Маріуполі, попри 40-градусну спеку, послухати піаніста прийшло кілька сотень людей. Маріупольчанка Оксана поділилась: "Це таке піднесення, просто ком до горла, тому що відчуваєш холод Інститутської, як будто ти знову там, на Майдані… Україна обов’язково переможе. Такі заходи дуже потрібні, люди єднаються, і це класно, і це круто".

  Знімати балаклаву Піаноекстреміст не схотів – вона вже стала частиною його сценічного образу. Музикант зізнався, що приємно здивований гарячим прийомом у Маріуполі. Після концерту вирушив до військових, які дислоковані на околицях міста.

  Про свою творчість музикант розповів: "У будь-який час є проблеми, і ситуації, у зв’язку з якими народжуються почуття якісь, і ці почуття народжують музику. І я пишу музику зараз, і впевнений, що коли війна закінчиться, будуть також складні часи, і я також буду писати. Музика більше народжується від горя – більш така прониклива".

  Попередній матеріал
  Переговори щодо путінської "гуманітарки" завершились - Київ наполіг на перевірці усього вантажу
  Наступний матеріал
  На Луганщині терористи збили український винищувач, пілот врятувався
  Loading...