uapress.info

Петро Порошенко підписав низку законів про телебачення

  Один із законів стосується універсальних послуг та права користувачів стосовно електронних мереж зв'язку

  Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги". Про це йдеться у повідомленні прес-служби Президента.

  Документ був ухвалений Верховною Радою 6 жовтня 2016 року. Закон №1663-VIII розроблено у відповідності з положеннями Директиви 2002/22/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 7 березня 2002 року про універсальні послуги та права користувачів стосовно електронних мереж зв'язку і послуг (Директива про універсальні послуги) та визначає особливості розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги.

  Документом встановлюється, що перелік програм універсальної програмної послуги затверджується Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення для відповідного населеного пункту, на території якого провадить діяльність провайдер програмної послуги, з урахуванням технології мовлення.

  Зокрема, до складу універсальної програмної послуги входитимуть програми Національної телекомпанії України до її перетворення у публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України", а також телерадіоорганізацій місцевої і регіональної категорії мовлення, та державного підприємства "Парламентський телеканал "Рада" або його правонаступника за умови наявності у нього ліцензії на мовлення.

  Окрім того, глава держави затвердив закони щодо благодійних телекомунікаційних повідомлень.

  Президент також підписав Закон від 6 жовтня 2016 року №1665-VIII "Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо створення сприятливих умов для впровадження благодійних телекомунікаційних повідомлень".

  Закон спрямований на реформування діючого законодавства для створення сприятливих умов із впровадження та розвитку благодійності шляхом надсилання телекомунікаційних повідомлень, що забезпечить перерахування на благодійність всієї заявленої абонентом суми.

  Як повідомляв 5.ua, депутати ухвалили закон, за яким Нацрада може штрафувати телеканали без попередження.

  Попередній матеріал
  Бойовики понад 5 годин гатили по Станиці Луганській
  Наступний матеріал
  Головні події дня в одному відео: 03.11.2016

  У Києві пройде сьома конференція "Телебачення як бізнес"

  Голова Нацради: Я не слухаю радіо і взагалі не можу дивитись це телебачення

  Порошенко підписав зміни до закону про суспільне телебачення