5.ua

Бойовики понад 5 годин гатили по Станиці Луганській

У ніч проти четверга бойовики п’ять годин вели масований обстріл українських позицій у Станиці Луганській. Ворог застосував 82- та 120-мм міномети. Пошкоджено школу

Вдень у Станиці Луганській відносно тихо, а вночі мешканцям селища доводиться чути вибухи. За декілька кілометрів звідси передові позиції українських армійців. Там зараз триває обстріл.

Із різних видів озброєння, зокрема з мінометів калібрів 82 та 120 мм по захисниках Станиці найманці гатили без упину понад 5 годин.

У самому селищі на ранок місцеві підраховують збитки руйнувань від обстрілів. Пошкодило й одну зі шкіл. Поки латають пошкоджене, одинадцятикласників перевели до іншого кабінету.

На холод та постійні обстріли місцеві діти вже не зважають. На уроках школярі не знімають верхнього одягу. У школі вже другий рік не можуть відновити пошкоджене внаслідок бойових дій опалення.

Нічний обстріл у Станиці Луганській пов'язують із провокацією, яку бойовики здійснили у середу вдень. Не чекаючи погодження з українською стороною, вони заявили про готовність відійти на кілометр углиб, згідно з рамковим рішенням, підписаним у Мінську. Однак українські армійці залишилися на своїх позиціях, адже бойовики не виконали головної передумови угоди – дотримання семиденного режиму тиші.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
"Депутатам доведеться відрубати собі хвіст, щоб врятуватися" – активіст
Наступний матеріал
Петро Порошенко підписав низку законів про телебачення

Бойовики своїми обстрілами з "Градів" зірвали заплановане розведення сил у Станиці Луганській – СЦКК

Російський триколор та сигнальна біла ракета: що відбувається у Станиці Луганській

Біля Станиці Луганської бойовики обстріляли ділянки, біля яких планувалося відведення військ – поранено військового

Лисенко: За добу в Станиці Луганській і Зайцевому двоє бійців зазнали поранень

ОБСЄ заявила про обмеження доступу в районі Станиці Луганської

5 канал - трансляція наживо