5.ua

Перше інтерв'ю з новим люстратором та небезпека російського струму в ОРЛО – "Час. Підсумки дня"

Сьогодні о 19:20 гості студії на "5 каналі" обговорять, кому варто починати непокоїтися через обрання головного люстратора країни

Кому варто починати непокоїтися через обрання головного люстратора країни? Та яких перших кроків чекати від нової чільниці департаменту Мінюсту з очищення влади?

О 19:19 – Анастасія Задорожна. Перше інтерв’ю після офіційного призначення на новій посаді.

На крок далі від Донбасу.  Які небезпеки несе у собі перехід ОРЛО на російський струм та що відповість вітчизняний політикум на чергові мирні ініціативи кума Володимира Путіна? А також – чи вдасться українській делегації у ПАРЄ дотиснути дона Педро до відставки та які шанси посісти його крісло має депутат Верховної Ради Георгій Логвинський. 

О 20:00 – дискусійна студія "Час. Підсумки дня".

У програмі візьмуть участь: обраний директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Анастасія Задорожна, шеф-редактор порталу Online.ua Сергій Руденко, т.в.о. заступника глави Адміністрації Президента України (2014) Андрій Сенченко, народний депутат від "Опозиційного блоку" Юрій Павленко, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ТПО Юрій Гримчак, науковий директор Інституту євроатлантичного співробітництва Олександр Сушко, перший заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук, віце-президент ПАРЄ Георгій Логвинський (скайпом зі Страсбурга, Франція).

Нагадаємо, 5.UA веде трансляції наживо "Час.Підсумки дня" в YouTube без перерв на рекламу.

Попередній матеріал
Український військовослужбовець загинув внаслідок обстрілу позицій ЗСУ поблизу Авдіївки
Наступний матеріал
Представники України увійшли до комісії Міжнародного олімпійського комітету
Loading...

Голова Луганської ВЦА розповів подробиці відключення світла у "ЛНР"

У РФ підтвердили постачання електроенергії на територію "ЛНР"

Обмовка за Фрейдом: Лавров назвав бойовиків представниками "лаоської народної республіки"