Електроенергія
Електроенергія http://energomarket.nemosoft.ru

У РФ підтвердили постачання електроенергії на територію "ЛНР"

  Після припинення Києвом постачання електроенергії на окуповану територію Луганщини уряд РФ вирішив забезпечити територію безперебійним електропостачанням

  Уряд Російської Федерації вирішив забезпечити Луганську область безперебійним постачанням електроенергії у зв'язку з тим, що Київ припинив електропостачання терористичної "Луганської народної республіки".

  Про це повідомив повноважний представник РФ у контактній групі з врегулювання ситуації на сході України Борис Гризлов, передає "Новое время".

  "Відповідно з діями влади України урядом РФ прийнято рішення про забезпечення електропостачання з боку Російської Федерації в рамках гуманітарної підтримки", – сказав Гризлов.

  За його словами, обмеження споживачів на території "ЛНР" в даний час немає.

  Нагадаємо, що раніше так званий "повноважний представник ЛНР" Владислав Дейнего заявив, що електроенергія подається в "ЛНР" із сусідньої так званої "Донецької народної республіки", а також із Росії.

  Як повідомляв 5.UA, Україна офіційно зупинила подачу електроенергії на підконтрольну терористам частину Луганської області. В національній енергетичній компанії "Укренерго" повідомили, що найманці взагалі не платять за світло та підтвердили зупинку поставок електроенергії з 25 квітня.

  Попередній матеріал
  Геращенко: "Аграмунт вже не тонко, а товсто натякає на свою відставку в п'ятницю"
  Наступний матеріал
  Додаткові кошти для Євробачення: Київрада виділила майже 25 млн грн на проведення конкурсу
  Loading...

  Без світла, без гарантій безпеки: РФ і її бойовики не дають провести на території ОРДЛО ремонтні роботи

  Ватажок "ЛНР" жаліється на корупцію в російському міністерстві – ІС

  Росія збільшує чисельність окупаційних військ на Донбасі до 50 тис. "військових" – Тимчук