facebook.com/eurovision2017kyiv

Додаткові кошти для Євробачення: Київрада виділила майже 25 млн грн на проведення конкурсу

  За даними прес-служби, 19 млн грн витратять на встановлення системи відеоспостереження в місцях розташування локацій конкурсу

  Депутати Київської міськради внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік, виділивши майже 25 млн грн на проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017, зокрема 19 млн грн – на виконання планів зі встановлення системи відеоспостереження в місцях розташування локацій конкурсу. Про це у вівторок, 25 квітня, повідомила прес-служба міськради.

  "Ми також заклали 5 млн грн на придбання урн для забезпечення належного рівня благоустрою міста під час проведення Євробачення. Ще півмільйона гривень – для залучення волонтерів. 125 тис. грн піде на благоустрій території Національного історико-культурного музею "Київська фортеця". Це одна з розважальних зон пісенного конкурсу", – наводить прес-служба міськради слова голови бюджетної комісії Київради Андрія Страннікова.

  У повідомленні зазначено, що рішення про виділення коштів підтримали 69 депутатів.

  Як повідомлялося, у Києві до пісенного конкурсу Євробачення-2017 підготували шоу світлових інсталяцій і 3D-проекцій на будівлях, а також спеціальну локацію для поранених українських бійців, які проходять реабілітацію у столичному госпіталі. 

  Попередній матеріал
  У РФ підтвердили постачання електроенергії на територію "ЛНР"
  Наступний матеріал
  Делегація Північноатлантичної ради НАТО на чолі зі Столтенбергом незабаром відвідає Україну
  Loading...

  Арку дружби народів перетворять на веселку до Євробачення

  Спецлокація для поранених бійців АТО та світлове шоу: що чекає на глядачів Євробачення-2017

  У КМДА розповіли, які документи потрібно брати на Євробачення