facebook.com/eurovision2017kyiv

Спецлокація для поранених бійців АТО та світлове шоу: що чекає на глядачів Євробачення-2017

  Для поранених українських бійців, які проходять реабілітацію у столичному госпіталі, до Євробачення підготують спеціальну локацію

  У Києві до пісенного конкурсу Євробачення-2017 підготували шоу світлових інсталяцій і 3D-проекцій на будівлях, а також спеціальну локацію для поранених українських бійців, які проходять реабілітацію у столичному госпіталі. Про це у вівторок, 25 квітня, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на директора департаменту культури Київської міськдержадміністрації Діану Попову.

  "Неймовірно цікавий проект буде проведено в Києві вперше, завдяки Євробаченню, – Kyiv Lights Fest. Для нього було обрано три основні локації, а саме Михайлівська площа з проекцією на Міністерство закордонних справ України, також буде зроблена проекція на будівлю Національного банку на Контрактовій площі, а також буде цікавий проект на Поштовій площі з проекцією на Річковий вокзал", – повідомила Діана Попова на прес-конференції у Києві.

  Як йдеться в повідомленні, фестиваль світла пройде 12, 13 і 14 травня у Києві.

  Діана Попова також зазначила, що у столиці буде організовано п'ять "зон гостинності", завдяки чому туристи зможуть ознайомитися з визначними пам'ятками міста. Найбільша локація буде розташована на Софійській площі, де пройде пісенний фестиваль. На Контрактовій площі організують фестиваль "Feel Ukraine" з українськими товарами, ще однією локацією стане Поштова площа, де організують ретроспективу виконавців Євробачення, а також всі бажаючі зможуть заспівати будь-яку пісню конкурсу. На Троїцькій площі Київський театр оперети покаже різноманітність європейських традицій через спектаклі, крім того, буде організована спеціальна локація для поранених бійців – у Київській фортеці.

  "Ще однією дуже важливою зоною стане зона, яка буде розміщена в музеї "Київська фортеця". Ми її робили спеціально, розуміючи, що це буде єдиною можливістю для поранених бійців, які знаходяться у військовому госпіталі, приєднатися до святкування Євробачення в Києві ... Це буде те, що об'єднує війну і мир", – додала представник КМДА.

  За словами Діани Попової, 14 травня на цій локації буде проведено благодійний фестиваль на підтримку військовослужбовців, які проходять службу в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі. Крім того, з 3 по 7 травня в п'яти музеях і 12 галереях Києва буде проведено "Кyiv Art Week", який має на меті продемонструвати українське і зарубіжне мистецтво.

  Як повідомляв 5.UA, у четвер, 27 квітня, в ефірі "Час: Online" офіційний речник Євробачення Павло Шилько розповість про готовність столиці приймати іноземних гостей пісенного конкурсу.

  Попередній матеріал
  Справа вибуху під Верховною Радою: обвинуваченому подовжили запобіжний захід
  Наступний матеріал
  Арку дружби народів перетворять на веселку до Євробачення
  Loading...

  3D-mapping-show та багато цікавинок: КМДА затвердила програму офіційних заходів Євробачення

  Момент істини: речник Євробачення розповів, чи готова столиця прийняти іноземних гостей

  Євробачення 2017: букмекери визначили трьох фаворитів конкурсу