informnapalm.org

"Перелякались": бойовикам наказали "ретельно маскуватися", аби не видати позицій – ІС

Проросійські найманці занепокоєні тим, що їх позиції можуть розкрити, та й передислокацію військ за таких умов робити дуже важко

Командування бойовиків перелякалось української повітряної розвідки та розіслало накази оперативно забезпечити маскування. Про таке повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook

"Командування "1 АК ДНР" у черговий раз розіслало командирам "3-й омсбр", "100-го омсп" й низки інших частин та окремих підрозділів розпорядження про сувору необхідність вжиття заходів оперативного маскування. Згідно з розпорядженням, ЗСУ "ведуть активну повітряну розвідку в районах Горлівки, Пантелеймонівки, Єнакієвого і на Світлодарській дузі (правий фланг)", – розповів Тичмук.

Так, у наказах окупаційне командування каже, що у повітрі одночасно фіксується до 5-7 українських безпілотників, зокрема і в нічний час. Це, на їхню думку, "різко ускладнює проведення прихованих заходів з перегрупування й передислокації частин та підрозділів, а також сприяє розкриттю бойових порядків військ на цих ділянках".

Відтак, командування бойовиків склало перелік вимог до підлеглих. Серед них – маскуватися та розосереджуватися під час переміщення підрозділів; уникати відкритого простору; при виборі місць стоянки і позицій для техніки й озброєнь звертати увагу на територію промзони та приватного сектору в населених пунктах; позиції артилерійських засобів "ретельно маскувати".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Противник знову обстріляв житлові квартали Зайцевого – будинки згоріли вщент

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Сутички у Каталонії: консул уточнила інформацію щодо українців
Наступний матеріал
Наступна глобальна війна може відбутися у кіберпросторі – Стів Возняк
Loading...