фото 5.ua

Сутички у Каталонії: консул уточнила інформацію щодо українців

Нині ситуація в регіоні стабілізувалась, однак варто бути обережними та уникати місць скупчення людей

Протягом неділі, 1 жовтня, українці не зверталися за допомогою через масові заворушення у день референдуму. Про це повідомила генеральний консул України в Барселоні Оксана Драмарецька, передає  "112 Україна"

"Упродовж вчорашнього дня ніхто з українців за допомогою до консульства не звертався, на гарячу лінію консульства не надходили дзвінки і не було повідомлень ні від поліції, ні від медичних закладів про те, що серед постраждалих є українці. Наразі важко сказати, наскільки ця інформація достовірна", – прокоментувала консул.

Крім того, за словами Драмарецької, нині ситуація в Барселоні стабілізувалася. Українським громадянам, як і раніше, рекомендують утриматися від відвідування місць масового скупчення людей.

"Зараз ситуація спокійна. Вночі на центральній площі Барселони, площі Каталонії, був багатолюдний мітинг. За повідомленнями, які ми отримуємо від органів місцевої влади, станом на вечір неділі понад 800 осіб звернулися за допомогою у медичні установи, двох людей госпіталізовано, влада Іспанії називає 33 поліцейських, які отримали поранення", – зазначають у консульстві.

Там також радять українцям в Каталонії уникати місць масових скупчень людей, не брати участь у будь-яких акціях, мати при собі документи. 

Як інформував 5.UA, 1 жовтня у Каталонії унаслідок сутичок з поліцією загинули 3 людини, ще майже 850 постраждали

ФОТО: У Каталонії під час референдуму сталися криваві сутички

/
/
/
/
/
сутички під час референдуму в Каталонії
/
сутички під час референдуму у Каталонії
/
Каталонія
/
/
/

Попередній матеріал
В Україні почав діяти новий порядок розрахунку субсидій
Наступний матеріал
"Перелякались": бойовикам наказали "ретельно маскуватися", аби не видати позицій – ІС
Loading...