Стів Возняк
Стів Возняк https://appleinsider.ru

Наступна глобальна війна може відбутися у кіберпросторі – Стів Возняк

Для того, аби убезпечитися, варто вкладати кошти у запобігання кіберзлочинам

Кібератаки по всьому світу стали звичайним явищем, їхні наслідки стають більш серйозними та небезпечними. Відтак, є велика потреба у підтримці ініціатив для запровадження інновацій у галузі кібербезпеки. Про це заявив співзасновник компанії Apple Стів Возняк на третьому міжнародному форумі Hack IT-2017, передає "Радіо Свобода".

Як зазначив Возняк, наступна глобальна війна, якщо вона розпочнеться, може відбуватися в кіберпросторі.

"Потрібно розуміти, що вторгнення у кібербезпеку країни шкодять її економіці. І в залежності від того, як саме вони шкодять, треба шукати шляхи вирішення. Неможливо дати якусь загальну пораду, адже не існує єдиного технологічного шляху запобігання хакерству, запобігання кіберзлочинам", – зазначив він.

Також експерт переконаний: "Варто розподіляти управління, а не створювати єдиний центр контролю. Центральний контроль означатиме, що в разі його зламу безпека всієї країни впаде. Якщо ж розкласти точки управління в різні місця по всій країні, результат буде більш ефективним з точки зору безпеки".

Інший IТ-експерт Філіп Ціммерман додає, що Україна постійно перебуває під загрозою кібернападів, тому їй треба не шукати допомоги ззовні, а зосередитись на власних силах та ресурсах.

"Слід думати про те, яким чином можна залишити всіх ваших цінних інженерів працювати тут, а не відправляти їх працювати за кордоном. Можливо, якщо б держава змогла знайти варіанти інвестицій у цьому напрямку, це б справді допомогло", – каже Ціммерман.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Фінальний дизайн iPhone 8: що цього разу вигадали у компанії – ФОТО

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Перелякались": бойовикам наказали "ретельно маскуватися", аби не видати позицій – ІС
Наступний матеріал
Зубко розповів, коли ввімкнуть тепло в оселях
Loading...