Пенсіонер з Донецька добився в суді скасування боргу за газ [відео]

  85-річний пенсіонер з Донецька добився в суді скасування боргу за газ. Компанія-постачальник вимагала сплатити понад 33 тисячі гривень. Пенсіонер довів, що борг нарахували незаконно. Проте, навіть вигравши справу в двох судах, чоловік продовжує отримувати квитанції на сплату заборгованості.

  Донька 85-річного Георгія Айріяна - Міра Арзуманян каже, її батько виграв суд. Проте новину цю досі не знає, бо зараз у лікарні. Тож сама розповідає про  перипетії конфлікту із Міськгазом. Він розпочався два роки тому. Пенсіонера попросили здати на перевірку газовий лічильник. Утім знову його встановити компанія відмовилася, мовляв, виявили порушенння в газовій комунікації. А вже за кілька місяців звинуватила чоловіка в ухилянні від сплати за газ, і нарахувала більше 33-х тисяч гривень боргу.

  Міра Арзуманян, дочка пенсіонера: "В самый сильный мороз 600-700 гривен. Это самый – 10, - 15. У меня все по счетчику. Я все плачу по счетчику". 
   
  За словами адвоката, який представляв інтереси пенсіонера в суді, у розрахунках міськгаз помилився на кілька тисяч гривень. Це підтверджують відповідні документи.
   
  Андрій Кисельов, адвокат пенсіонера: "В 2009 году было потреблено на 4 тысячи гривен. А ежемесячно в 2011 году выставлялось 4, 5 тысячи гривен. Человек мог бы потреблять столько газа, только если бы это был дом 5 тысяч квадратных метров.  С человека реально вымагали деньги. Он раз заплатил, значит можно дальше".
   
  Знайти відповіді в Донецькміськгазі не вдалося. Кореспондента 5 -го в офіс не пустили. Прес-секретар повідомив, що коментувати ситуацію керівництво компанії буде лише у письмовій формі.

  Віталій Шеховцов, прес-секретар компанії "Донецькміськгаз": "Вы получили все по электронной почте – все мои комментарии. Кроме электронной почты никаких комментариев мы давать не будем".
   
  В офіційному листі "Донецькміськгаз" повідомляє, що попри рішення районного та апеляційного судІв – крапку в цій справі ставити зарано. І наголошує, що пенсіонер є злісним неплатником. Тож компанія-постачальник уже подала касаційну скаргу до вищого спеціалізованого суду.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал

  Попередній матеріал
  Пам`ять письменника Редьярда Кіплінга вшанували у Вінниці
  Наступний матеріал
  "Мамаєва слобода" обросла боргами [відео]
  Теги: