"Мамаєва слобода" обросла боргами [відео]

  Популярне козацьке селище в центрі Києва, яке працює уже два роки, досі не розрахувалося з будівельною компанією, що зводила будівлі на його території. Тепер на виконання наказу господарського суду Києва накладено арешт на всі кошти "Мамаєвої слободи". Натомість її власник упевнений: в нього хочуть відібрати шматок столичної землі і готують рейдерську атаку.

  Козаки гарцюють, а борги ростуть. Цей пан - власник будівельної компанії. Уже не радий, що з козацтвом зв`язався.

  Його компанія допомагала слободу розбудовувати. Крім того, на благу справу Міщенко зичив головному слобідському козаку Костянтину Олійнику свої гроші.

  І це ще не все. Бізнесмен погасив банківський кредит козака. Разом накапало боргу немало-небагато.

  Власник козацького селища про позичені мільйони мовчить. Лише натякає: його спокусили, щоби тишком-нишком заволодіти дев`ятьма гектарами козацької землі.

  Козакам до боїв не звикати. До судових теж. Суди тягнулися роками. У 2008-му навіть арештували кошти і майно козацького села. 

  Але не розрахувався. Тому зараз знову накладено арешти на майно і рахунки козака Мамая. У слободі ж це все називають наїздами. Кажуть - до атак звикли. І продовжують фестивалити.

  Чатує біда і під самим парканом "Мамаєвої слободи". Сусіди козаків уже два роки воюють з кінтки залізними. Їм набридла навала машин, що паркуються просто під вікнами, коли їдуть в козацьке село на народні гуляння.

  Козаки ж радять своїм гостям приходити до них пішки. Бо в козацькому селі парковки немає. І прогнозують - на зло всім недругам народу сюди скоро потягнеться ще більше.

  Ольга Петрів, Юрій Підлісевич та Дмитро Демішев, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Пенсіонер з Донецька добився в суді скасування боргу за газ [відео]
  Наступний матеріал
  День Соборності та Свободи відзначають сьогодні українці
  Теги: