Пенсіонер покрив дах хліва двома тисячами бляшанок [відео]

  Дешево і сердито. Пенсіонер із Бердичева оригінальним способом розв`язав проблему, чим покрити дах хліва. Дідусь змайстрував його із понад двох тисяч звичайних бляшанок. Запевняє - така крівля надійніша за руберойдову. Бо не боїться ані дощу, ані снігу.

  74 річний Євген Новаковський - інженер за освітою. Мешкає у приватному будинку у Бердичеві. Скаржиться, майже щодва роки мав перестеляти дах хліва через неякісний руберойд. Утім, згодом пенсіонер вирішив не тринькати грошей, і почав крити дах звичайними бляшанками.

  Євген Новаковський, пенсіонер-винахідник: "Прийшлось шукати матеріал, який більш дешевий і більш стійкий до всього. Він дуже практичний і дуже довговічний – це піщевой алюміній. Йому нічого не робиться". 

  Щоби покрити дах хліва, чоловік витратив два роки та  понад дві тисячі бляшанок. Де набрав стільки - не зізнається. Утім залюбки ділиться способом виготовлення незвичного будматеріалу.

  Як справжній патріот, пан Євген виклав з бляшанок прапор України. А на знак ностальгії за молодістю - стяг військово-морського флоту СРСР, де служив свого часу. Односельцям така краса - до вподоби.

  Майстер каже: зі своїх умінь таємниці не робитиме, і залюбки поділиться ідеєю з охочими.

  Ірина Грінченко, Олег Мартинюк, Житомирська область, 5 канал

  Попередній матеріал
  Китайський офіціант може обслуговувати 10 клієнтів одночасно
  Наступний матеріал
  Пам`ять героїв Крут вшановують в Україні
  Теги: