Медик під час пандемії коронавірусу
Медик під час пандемії коронавірусу 5 канал / Час. Підсумки тижня

Пацієнти в коридорах та їдальнях: на Прикарпатті критична ситуація з COVID-19

Читайте по-русски
До Івано-Франківської області терміново вирушає головний санлікар Віктор Ляшко

Спалах коронавірусу в Івано-Франківську. Лише за цю добу в місті госпіталізували майже сотню інфікованих у тяжкому стані. Про це повідомила начальниця управління охорони здоров'я міської ради Марія Бойко під час оперативної наради.

У місті вже переповнені лікарні, які приймають хворих на COVID-19. Через брак місць – у Центральній лікарні пацієнтів кладуть у коридорах та навіть у їдальні.

З ураженнями легень – 95% пацієнтів. Із 270 хворих – 89 перебувають на кисневій терапії, ще 16 у тяжкому стані в реанімації. Додаткові ліжка вже хочуть ставити в перинатальному центрі міста.

Загалом станом на ранок вівторка, 16 лютого, у трьох стаціонарах Івано-Франківська перебувають 525 осіб. У регіоні фіксують зростання кількості інфікованих від початку лютого.

"На сьогоднішній ранок ЦМКЛ не має жодного вільного ліжка. Усі фізичні ліжка, які тільки були, нові, старі, на списання, вони всі задіяні. Пацієнти лежать у коридорах, їдальнях, кабінетах лікарів", – заявила Бойко.

Критичну ситуацію із коронавірусом на Івано-Франківщині вже обговорили на нараді в Офісі президента. В області нині 9339 активних хворих – це більше, ніж у Києві.

"В Івано-Франківській області – один із найбільших рівнів захворюваності на 100 тисяч населення і другий найбільший рівень за кількістю зайнятих ліжок – у середньому 73%", – зазначив прем'єр Денис Шмигаль.

Аби ознайомитися із ситуацією, в область терміново вирушає головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Нагадаємо, на Прикарпатті за останню добу зареєстрований 621 випадок COVID-19. В Україні – 3143 нових випадків.

Попередній матеріал
Україна більше не вивозитиме відпрацьоване ядерне паливо до Росії
Наступний матеріал
У ВООЗ радять вакцинуватись і тим, хто перехворів на коронавірус у легкій формі
Loading...