Патріарх Філарет: Росія повторить долю гітлерівської Німеччини

  За словами Патріарха, російського агресора також чекає покарання

  Чільник Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Філарет у інтерв'ю виданню "Апостроф" порівняв сучасну Росію з гітлерівською Німеччиною, передає "Новое время".

  "Тому що Гітлер теж був злочинець, агресор, але Господь допустив, щоб цей агресор захопив майже третину Радянського Союзу ... Гітлеру Бог дозволив принести важкі страждання нашим народам, але коли люди почали каятися, допоміг перемогти Гітлера. Так і зараз Бог допустив агресора в Крим. І в Криму люди зараз живуть набагато гірше, ніж жили, коли були у складі України. Бог допустив агресора - Росію - зайти на Донбас, де цей агресор вбивав і вбиває людей. Увесь світ є свідком того, як з Росії завозилася страшна зброя для знищення людей - "Град", "Смерчі", "Урагани", - сказав Філарет.

  За його словами, Росію чекає повторення долі гітлерівської Німеччини. "Але і цього агресора Господь покарає, як Бог покарав за агресію Німеччини. Гітлер сам себе застрелив, Німеччина була розділена, страждала після закінчення Другої світової війни, довго страждала ... Так Господь і цього російського агресора свого часу також покарає, тому що гріх не може залишитися безкарним", - зазначив Філарет.

  Нагадаємо, нещодавно у Києві Патріарх Філарет освятив бойовий прапор 93-ї окремої механізованої бригади.

  Попередній матеріал
  Викритий українською розвідкою генерал ЗС РФ терміново відбув до Москви
  Наступний матеріал
  Статус учасника бойових дій отримали вже понад 133 тисячі бійців АТО

  Комітет міністрів Ради Європи закликав Росію пустити лікарів до Савченко

  США закликатимуть Порошенка перевести боротьбу з корупцією в Україні з інституційної в практичну площину - експерт

  ВР закликає міжнародну спільноту засудити заборону Меджлісу окупаційною владою Криму

  Порошенко закликав США та ЄС підтримати список "Савченко-Сенцова"

  Російський патріарх назвав захист прав людини "єрессю"

  У Стамбулі Порошенко зустрівся з Патріархом Варфоломієм - обговорили створення в Україні єдиної помісної православної церкви