Філарет освятив бойовий прапор 93-ї бригади 5 канал

Філарет освятив бойовий прапор 93-ї окремої механізованої бригади

У Києві Патріарх Філарет освятив бойовий прапор 93-ї окремої механізованої бригади

Весь особовий склад глава УПЦ КП нагородив Орденом "За заслуги перед Україною та Церквою".

Патріарх Філарет зазначив, що ЦПЦ КП постійно підтримує українську армію. І молитовно - щодня під час кожного богослужіння згадуючи українських військовослужбовців, і гуманітарно - щомісяця 60 священиків їдуть у зону АТО як капелани.

Уже два роки військовослужбовці 93-ї окремої механізованої бригади воюють у зоні АТО. Це власне їх назвали "кіборгами" за оборону Донецького аеропорту, також у послужному списку бригади бої під Іловайськом, в Авдіївці, Пісках, Мар'їнці.

За цей час військові попрощалися зі 186 своїми побратимами. Станом на сьогодні 23 людини вважають безвісти зниклими, а 9 бійців перебувають у полоні. На початку березня 93-тя бригада повернулась з Донбасу в тил на ротацію.

"Освятили бойовий прапор для того, щоб укріпити дух наших воїнів на захист нашої Батьківщини. Впевнені, що Господь дасть нам перемогу над нашим ворогом, і внутрішнім, і зовнішнім", - зазначив Філарет.

"Це прапор бойової частини, який знаходиться з нами і як знамено веде нас до перемоги. 93-тя окрема механізована бригада набирається сил до виконання нових поставлених завдань і дуже символічно, що армія з церквою, а церква з армією", - наголосив командир 93-ї окремої механізованої бригади Владислав Клочков.

Нагадаємо, що в червні минулого року предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет нагородив 30 волонтерів медалями "За жертовність та любов до України". 

Попередній матеріал
Норму споживання газу населенням без лічильника скорочено - постанова
Наступний матеріал
Аваков: Патрульну поліцію Борисполя вперше в Україні очолила жінка
Теги:
Loading...

Філарет відслужив панахиду за героями Небесної сотні

Патріарх Філарет нагородив волонтерів з Полтавщини медалями "За жертовність і любов до України"

33 кіровоградці отримали медалі "За жертовність та любов до України"