ПАРЄ надають неправдиву інформацію про свободу слова в Україні?

  Держкомтелерадіо та Нацрада з питань телебачення заявляють, що вони нічого не знають про випадки цензури і тиску на журналістів в Україні. Про це йдеться в офіційних листах від цих установ до Парламентської асамблеї ради Європи - стверджує представник делегації від України у ПАРЄ, народний депутат Ольга Герасим`юк. Вона називає таку позицію некоректною.
  Ольга Герасим`юк: "Як правило нам, як делегації дають одну інформацію, якою мають керуватися і одним голосом говорити усі члени делегації. То я не збираюся озвучувати ту інформацію, яку надали Нацрада і Держтелерадіо як позицію держави. Оскільки вона є некоректною і неправдивою.  Завтра буде засідання моніторингового комітету, де доповідачки будуть звітувати про свій візит нещодавній  в Україну. Вони зустрічалися із журналістами, вони знають ситуацію".

  Нагадаємо, останнім часом низка  журналістських колективів і громадських організацій виступили із заявами про утиски свободи слова і втручання в професійну діяльність журналістів. Зокрема, про погрози і переслідування заявляли журналісти львівської газети "Експрес". Про стеження невідомих осіб за офісом і журналістами заявив колектив телеканалу ТВі. А наприкінці травня кілька сотень журналістів з усією країни ініціювали створення громадянського руху "Стоп цензурі".

  Попередній матеріал
  У Японії почали святкувати розлучення
  Наступний матеріал
  На столичну "Швидку" чекають зміни
  Теги: