Парубій: Певні ЗМІ в Україні працюють на державу-агресора

Для протистояння агресії РФ українці мають об'єднатися, переконаний спікер парламенту

Голова ВР Андрій Парубій заявив, що Росія створила й фінансує в Україні інформаційну мережу, спрямовану на дестабілізацію ситуації всередині нашої держави. Про це він заявив, виступаючи з вітальним словом з нагоди відкриття 5 сесії ВР VIII скликання з трибуни парламенту, повідомляє "Укрінформ".

"Атака також іде на інформаційному фронті. Для цього в Україні Росія створила і фінансує цілу мережу, у тому числі й інформаційних каналів, спрямовану на дестабілізацію політичної ситуації в країні. Підконтрольні державі-агресору та її громадянам деякі ЗМІ займаються свідомою дискредитацією як українських Збройних Сил, так в цілому й українських політичних завдань", – сказав спікер.

Голова ВР наголосив, що Росія сьогодні кинула шалені ресурси на розхитування ситуації всередині України та блокування роботи органів державної влади.

"Обламавши зуби об наших кіборгів, об наших воїнів, ворог сьогодні постановив головну мету – внутрішня дестабілізація в нашій державі, розхитування ситуації всередині країни, блокування роботи органів влади, в тому числі українського парламенту. Головна мета – кинути країну в хаос, у хаос безвладдя, колотнечі, і ця тактика Кремля не є новою", – наголосив Парубій.

Водночас він зауважив, що для протистояння цій агресії РФ українці мають об'єднатися. "Що ми можемо цьому протиставити? Лише одне – об'єднуйся і перемагай", – додав спікер.

Як повідомляв 5.ua, Парубій очікує, що сьогодні Верховна Рада розгляне питання зняття недоторканності з судді Чауса

Попередній матеріал
Брифінг речника АПУ з питань АТО Олександра Мотузяника – відео
Наступний матеріал
Мотузяник розповів про втрати ЗСУ за добу

Порошенко: Я не пропущу Держбюджет, в якому буде скасування стипендій

Порошенко: Ми не прокинемось одного ранку з відновленим на Донбасі статусом-кво – процес повернення буде тривалим

Порошенко: ЗСУ отримують засоби оборони за більш ніж 40 імпортними контрактами на суму $1,5 млрд

Порошенко: ЗМІ, що фінансуються з РФ, не повинні дестабілізувати ситуацію в Україні, але їх дії мають оцінюватися в рамках закону

Парубій запропонував Варшаві і Вільнюсу спільну заяву щодо вторгнення до Польщі у 1939 році

Парубій розповів про відновлення державності УНР – інтерв'ю