5.ua

Озброєні сепаратисти намагались захопити Донецьку обласну телерадіокомпанію

  Сепаратисти в Донецьку намагалися захопити іще одну будівлю – обласної державної телекомпанії. Про це 5-му каналу телефоном повідомив генеральний директор телекомпанії, Олег Джолос.

  За його словами, об 11.15 до установи на кількох авто прибули озброєні люди, які намагались взяти її під контроль. Наявним у будівлі міліціонерам вдалось відбити напад, у дворі було чути постріли.

  "Десь об 11.15 була спроба, як на мій погляд, силового захвату ОДТРК. Декілька озброєних людей приїхала на декількох автомобілях, але присутні в телецентрі правоохоронці, скажімо так, відбили цей напад. Особисто я з ними в контакт не вступав. І це було дуже стрімко – десь біля хвилини це все відбувалося. Було чути постріли. Надворі це було чути. Ми відзняли", – повідомив директор телекомпанії.

  Нині правоохоронці посилено охороняють територію ТРК. За інформацією міліції, невідомі під"їхали до приміщення телекомпанії і кілька разів вистрелили у повітря з автоматів. У відповідь міліція теж відкрила попереджувальний вогонь у повітря. Після цього зловмиснили втекли. Працівників телекомпанії евакуювали, приміщення охороняють співробітники МВС.

  Попередній матеріал
  ЗМІ: Харківські сепаратисти помилково штурмували театр
  Наступний матеріал
  Сьогодні Всесвітній день здоров‘я