Адвокат Марк Фейгін 5 канал

Три томи справи: Фейгін розповів деталі закидів РФ проти Сущенка

Кореспондент державної агенції "Укрінформ" перебуває в незаконному утриманні РФ понад рік

Українського журналіста Романа Сущенка і надалі триматимуть під вартою. 10 листопада Московський суд відхилив апеляцію адвоката Марка Фейгіна, в якій він просив відправити кореспондента під домашній арешт.

Також адвокат повідомив "5 каналу", що нині розслідування цієї справи завершили та надали захисту для ознайомлення. За словами Фейгіна, у трьох томах йдеться про те, що Сущенко збирав інформацію про вторгнення російських військ до України.

"Романа звинувачують у тому, що він збирає відомості про вторгнення російських військ в Україну у серпні 2016 року і дещо раніше. Відповідно, Роман ніколи не визнавав вини, не давав свідчень. З обвинуваченнями ми не погоджуємося, тим більше ми тепер також будемо зі своєї сторони збирати докази для основного суду", – повідомив Фейгін.

Суд по справі захисник очікує вже після нового року, цього ж місяця Сущенка на побачення пустять рідних.

Він також додав: "Суд основний, швидше за все, відбудеться наприкінці січня. Попередні слухання відбудуться на початку січня. Суд буде закритим. На нього нікого, крім учасників процесу, не пустять". 

Як повідомляв 5.UA, 30 вересня 2016 року в Москві неправомірно затримали власного кореспондента "Укрінформ" у Франції Романа Сущенка. Його звинувачують у "шпигунстві". Зокрема, у ФСБ чоловіка назвали "полковником української розвідки".

Попередній матеріал
Волкер сподівається на рішення питань щодо введення миротворців на Донбас до кінця року - експерт
Наступний матеріал
Що робити, коли будинок залишили без тепла – експерт
Loading...