5.ua

Останній з «тітушків» дав у суді свідчення, приправлені нецензурною лайкою

  Ірпінський спортсмен Андрій Ярошенко свідчив, використовуючи нецензурну лайку. Під час допиту він зізнався, що кидав пляшки у бік журналістів, плювався і хапав Ольгу Сніцарчук за руку. Каже: робив це у відповідь. При цьому молодик зауважив, що міг діяти жорсткіше, адже має певний досвід.

  Також Ярошенко розповів, що 18-го травня у центрі Києва охороняв сцену, де відбувалась акція "У Європу без фашизму". Знімати свідчення обвинуваченого на камеру суддя заборонила. Сам він від коментарів відмовився. Водночас, сторона обвинувачення стверджує: має докази того, що Андрій Ярошенко вчиняв хуліганські дії стосовно журналістів, але поки триває суд, їх не оприлюднюють.

  Журналіст: «Андрію, Ви казали, що можете розказати правду. У Вас є можливість».

  Адвокат: «Молчи! Ни слова! Так, мы сегодня идём в кино?»

  Андрій Ярошенко, обвинувачений: «Идём, да».

  Адвокат: «Всё! До свидания!»

  Віталій Панов, прокурор: «Усі факти викладені в обвинувальному висновку і вже після постановлення вироку буде більш детально повідомлено».

  Юрій Матушевський, представник Ольги Сніцарчук у суді: «Зараз триває процес – допит обвинуваченого, потім будуть допитані інші особи, потерпілі, свідки, а вже потім буде дано оцінку судом. Тому на сьогодні – вибачте, я не буду коментувати події, які відбуваються в залі суду».

  Нагадаю, 18-го травня під час мітингу "Вставай, Україно!" в столиці на журналістів Ольгу Сніцарчук та Владислава Соделя скоїли напад. Вадим Тітушко і ще двоє обвинувачених наприкінці серпня визнали свою провину в хуліганстві та перешкоджанні журналістській діяльності та уклали із потерпілими мирову угоду. Четвертий – Андрій Ярошенко – винним себе не вважає. Його справу виділили в окреме провадження.

  Попередній матеріал
  Сьогодні посадовці України та ЄС у Києві та Люксембурзі вкотре обговорювали питання Тимошенко [відео]
  Наступний матеріал
  Радянський отрутомогильник на Вінниччині загрожує екологічною катастрофою [відео]
  Теги: