times.mk.ua

"Ощадбанк" призупиняє введення комісії за оплату комунальних послуг

  “Ощадбанк" зважає на резонанс і масштабне суспільне обговорення питання сплати за послуги банку з прийому комунальних платежів

  "Ощадбанк" перенесе введення в дію рішення щодо впровадження комісії за прийняття комунальних платежів, щоб розробити механізм, який дозволить залишити безкоштовною оплату комунальних послуг для найменш забезпечених верств населення – отримувачів субсидій. Про це мовиться у повідомленні прес-служби банку.

  “Ощадбанк" зважає на резонанс і масштабне суспільне обговорення питання сплати за послуги банку з прийому комунальних платежів від населення та висловлює готовність до широкої експертної дискусії", – йдеться в повідомленні.

  Також у банку зазначили, що законодавство закріплює заборону банкам встановлювати комісійну винагороду за банківські послуги на рівні нижче собівартості операції. "Запропонований банком до встановлення в касі тариф у 3 грн є найнижчим на банківському ринку та має на меті забезпечити беззбитковість проведення операцій", – наголосили в "Ощадбанку".

  Там також нагадали, що Україна підписала низку міжнародних угод, в тому числі меморандум із МВФ та взяла на себе зобов’язання щодо здійснення масштабних реформ. Окрім іншого, меморандум передбачає ринкові умови для роботи держбанків та їх докорінне реформування. "Державні банки, як і решта державних компаній, мають генерувати прибутки для бюджету. Для держави, для 45 мільйонів українців. Тож, до державного "Ощадбанку", має бути таке саме ставлення, як і до решти державних компаній, які реформуються", – мовиться в повідомленні.

  "Саме тому, правлінням "Ощадбанку" прийнято рішення про перенесення терміну введення в дію рішення тарифного комітету щодо впровадження комісії за прийняття комунальних платежів, з метою опрацювання з відповідними органами державної влади механізму, який дозволить залишити безкоштовною оплату комунальних послуг для найменш забезпечених верств населення (отримувачів субсидій)", – наголосили у прес-службі.

  Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко закликав "Ощадбанк" не брати комісію за оплату компослуг з 1 грудня.

  Попередній матеріал
  У Києві затримали чоловіка, який кинув гранату у двір багатоповерхівки
  Наступний матеріал
  Кадети поліції: У Харкові півсотні школярів закінчили курс навчання юного поліцейського

  Завдяки ProZorro в III кварталі 2016 року вдалося заощадити 3 млрд грн – Шимків

  "Ощадбанк" збирається отримати від Росії компенсацію у понад $1 млрд

  Заступник голови Мінекономрозвитку: Скільки допоможе заощадити бюджету система ProZorro

  "Ощадбанк" судитиметься зі "Сбербанком"