times.mk.ua

"Ощадбанк" збирається отримати від Росії компенсацію у понад $1 млрд

  Сума вимог включає як вартість втрати активів, вартість втрати бізнесу, так і відсотки

  Державний ощадний банк України має намір отримати від Російської Федерації компенсацію понад $1 млрд, повідомила прес-служба банку.

  "26 серпня "Ощадбанк" подав позовну заяву з усією доказовою базою. Сума вимог включає як вартість втрати активів, вартість втрати бізнесу, так і відсотки, які будуть нараховані до ухвалення Трибуналом остаточного рішення та до фактичного отримання компенсації за комерційним курсом, визначеним Трибуналом, та становить понад $1 млрд", – йдеться в повідомленні.

  У повідомленні також наголошується, що "Ощадбанк" розпочинає новий важливий етап у процесуальному провадженні щодо його претензії до РФ у рамках двостороннього договору про захист інвестицій, яка випливає з тотального знищення його інвестицій у Криму через незаконну окупацію та фактичну анексію цієї території Росією.

  За даними банку, відповідно до його аргументованої пропозиції Трибунал вирішив не "роздвоювати" процес та не виділяти питання юрисдикції в окреме провадження: всі питання стосовно юрисдикції, суті позовних вимог та оцінки збитків будуть заслухані на одному засіданні, що дасть змогу значно прискорити розгляд справи.

  Відповідно до повідомлення, якщо після подання "Ощадбанком" позовної заяви РФ надалі відмовлятиметься від участі в арбітражному розгляді, Трибунал прийняв рішення, що позовна заява розглядатиметься за прискореним часовим графіком до остаточного слухання, яке нині заплановано на кінець березня 2017 року.

  "Ощадбанк докладає всіх можливих зусиль, щоб належним чином представити свій позов проти РФ, а також отримати остаточне арбітражне рішення щодо компенсації значних втрат, які він поніс у результаті порушення Росією норм міжнародного права", – наголошує прес-служба.

  Наступним процесуальним кроком буде слухання справи по суті в судовому засіданні. "Ощадбанк" засновано в 1991 році. Його єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2016 року за розміром загальних активів "Ощадбанк" посідав друге місце (185,077 млрд грн) серед 108 банків, що діяли в країні.

  Як повідомляв 5.ua, "Ощадбанк" вводить електронні пенсійні посвідчення.

  Попередній матеріал
  Росія перекидає спецназ до кордонів України
  Наступний матеріал
  Експерт: Після трагедії у Кривому Озері МВС має заявити про посилення кадрової політики у відомстві
  Теги:
  Loading...

  "Ощадбанк" судитиметься зі "Сбербанком"

  "Ощадбанк" вводить електронні пенсійні посвідчення

  На Львівщині підірвали відділення "Ощадбанку": у банкоматі зникла готівка

  Уряд докапіталізує "Ощадбанк" і "Укрексімбанк" на 15 млрд грн - Яценюк

  "Ощадбанк" відкрив понад 70 тис. рахунків переселенців - Пишний

  Біля лінії фронту з'явилось броньоване мобільне відділення "Ощадбанку"