У Харкові школярам видали сертифікати 'Кадети поліції' 5 канал

Кадети поліції: У Харкові півсотні школярів закінчили курс навчання юного поліцейського

Двічі на тиждень учні навчалися навичкам роботи правоохоронців, стрільбі, прийомам самооборони

"Кадети поліції" – такий спеціальний сертифікат отримав 51 харківський школяр після навчання у Національному університеті внутрішніх справ. Двічі на тиждень учні після школи відвідували виш. Там вони навчалися навичкам роботи правоохоронців: стрільбі, прийомам самооборони та стежили за роботою поліцейських у їхніх офісах. Такий курс навчання тривав півроку. У виші вже оголосили наступний прийом серед харківських школярів.

Учениця четвертого класу Маргарита Колєснік у майбутньому мріє стати поліцейським. Нині ж хвалиться одностроєм. Розповідає, що отримала його під час навчання на курсах кадетів поліції у виші внутрішніх справ. За півроку дівчинка опанувала прийоми самооборони. Та найбільше їй вдавалися тренування в тирі.
Ровесник Маргарити Данило Курцев також після уроків навчався на курсах кадетів. Йому більше до вподоби робота кінологічної служби.

"Я вже багато чому навчився і у кінологічній службі. Дивився як працюють кінологи, як вони усе обшуковують. Я багато чого вмію, у поліції дуже багато чого навчився", – розповів кадет поліції Данило Курцев.

Навчальний курс для школярів у харківському університеті внутрішніх справ започаткували навесні. Відвідувати його зголосилися півсотні школярів.

"Ми намагалися, щоб вони відчули, що тут справжні патріоти, що це люди, які будуть захищати права і свободи громадян. Є тут фахівці, які будуть захищати, є зброя, є спеціальні засоби, техніка є, все це їм демонстрували", – зазначив ректор Харківського Національного університету внутрішніх справ Валерій Сокуренко.

Усім відвідувачам курсу вручили сертифікати. А у виші вже оголосили наступний набір на кадетів поліції. Перевагу віддаватимуть дітям загиблих правоохоронців, учасників АТО, із малозабезпечених родин та сімей вимушених переселенців.

Світлана Дашкевич, В’ячеслав Кузьменко, "5 канал"

Попередній матеріал
"Ощадбанк" призупиняє введення комісії за оплату комунальних послуг
Наступний матеріал
В Одесі ультрас з усієї України готуються до маршу на честь героїв Майдану та АТО

Гройсману влаштували "шторм" у Херсонській морській академії – відео

В Одесі 19 курсантів військової академії склали присягу морських піхотинців