president.gov.ua

Порошенко просить Раду внести зміни до бюджету

  Луценко вважає, що виділення цих коштів, які необхідні Києву, аби владнати питання компенсації оплати за теплову енергію для безперебійного забезпечення жителів міста послугами з постачання гарячої води та теплового постачання в осінньо-зимовий період, є невідкладним

  Президент України Петро Порошенко просить Раду передбачити виділення 729 мільйонів гривень на компенсацію оплати за теплову енергію у змінах до Державного бюджету на 2018 рік. Про це на засіданні Погоджувальної ради сказала представник Президента у ВР Ірина Луценко, повідомляє "Укрінформ".

  "Закликаю фракції парламенту приєднатися до прохання Президента і вирішити це (виділити компенсаційні кошти – ред.) змінами до бюджету на 2018 рік", – сказала Луценко.

  Луценко вважає, що виділення цих коштів, які необхідні Києву аби владнати питання компенсації оплати за теплову енергію для безперебійного забезпечення жителів міста послугами з постачання гарячої води та теплового постачання в осінньо-зимовий період, є невідкладним.

  Як повідомляв 5.UA, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України запроваджує моніторинг стану обладнання будинків лічильниками та процедуру обміну інформацією між органами влади. В зв’язку з чим буде створена прозора та доступна база даних про оснащеність будинків лічильниками тепла та води. 

  Попередній матеріал
  Зустріч Президента України з керівниками парламентських фракцій та груп – відео
  Наступний матеріал
  Конкурс від NASA: мільйон за перетворення вуглекислого газу на глюкозу на Марсі

  Зустріч Президента України з керівниками парламентських фракцій та груп – відео

  "Укроборонпром" перейшов від ремонту до випуску сучасної військової техніки – Порошенко

  Президент підписав закон щодо погашення заборгованості по заробітній платі шахтарям

  Петро Порошенко провів телефону розмову з Ангелою Меркель

  Порошенко наказав РНБО готуватися до втручання Росії у вибори

  Перейменування столичної вулиці на честь Маккейна: що запропонував Порошенко