Офіційний сайт Президента України

Петро Порошенко провів телефону розмову з Ангелою Меркель

  Особливу увагу Петро Порошенко приділив питанню звільнення українських заручників і політичних в’язнів, яких незаконно утримують на тимчасово окупованих територіях та в Росії, зокрема необхідності негайного звільнення українського режисера Олега Сенцова

  Сьогодні, 16 серпня, Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента України.

  Зазначається, що вони скоординували позиції напередодні зустрічі канцлера ФРН і президента РФ. Петро Порошенко та Ангела Меркель обговорили ситуацію на Донбасі та подальші зусилля, в тому числі миротворчі, для забезпечення прогресу у мирному врегулюванні.

  Також, особливу увагу Президент приділив питанню звільнення українських заручників і політичних в’язнів, яких незаконно утримують на тимчасово окупованих територіях та в Росії, зокрема необхідності негайного звільнення українського режисера Олега Сенцова.

  Президент України та канцлер Німеччини також обговорили безпекові виклики, пов’язані з будівництвом "Північного потоку-2".

  Як повідомляв 5.UA, у Мадриді Президент провів зустріч із головою Конгресу Іспанії – говорили про запровадження миротворчої місії ООН на окупованій території Донбасу.

  Попередній матеріал
  Український промгігант відправив до США основні конструкції для ракети-носія Antares
  Наступний матеріал
  "Як це – жити по-БАРськи": у світ виходить новий випуск креативного глянця

  Порошенко наказав РНБО готуватися до втручання Росії у вибори

  "Ми повинні молитися і боротися": Порошенко зробив заяву про Автокефалію Української Церкви

  "Північний потік-2" – це троянський кінь Кремля проти Європи – Порошенко

  На обладнанні з Кореї: завод "Артем" запустив лінію виробництва 152-мм снарядів

  Німеччина напряму фінансує окупацію на сході України – експерт пояснив, як саме

  Україна почала збір експериментального корпусу БТР-4 – відео