Газета \"День\"

"Як це – жити по-БАРськи": у світ виходить новий випуск креативного глянця

  Серпневий випуск глянцевого "Маршруту №1" по-новому відкриває старовинне подільське місто

  "...Кажуть, що місто, як і кожну справжню жінку, тільки прикрашає багата біографія. Вона створює флер таємничості, за яким — багато незвіданого. До речі, на таких прикладах якнайкраще розкривається наш задум — малі Великі міста України. Це не просто маркетинговий хід чи ребрендинг, а вміння жити у дуже цікавій власній історії. Набиратися з неї енергії, нових ідей та поштовхів для мистецтва і переосмислення. Якщо ближче подивитися на минуле Бара, то побачимо, що тут переплелися всі гілки широкої європейської історії", – починає свою традиційну колонку нового випуску "Маршруту №1" головний редактор Лариса Івшина.

  Саме подільське місто Бар – у центрі уваги команди креативного глянцю в серпні.

  "Велична історія відчувається скрізь — у вуличках, алеях, храмах і музеях. І якщо ви хочете знати, як це жити по-БАРськи, то приїздіть до Бара. Двері "ідеального міста" Бони Сфорци завжди відкриті для туристів і гостей. Завітайте до Бара хоча б на кілька днів, і він вас не відпустить... або змусить повертатися знову і знову", — переконує міський голова Барської ОТГ Артур Цицюрський.

  Тож ми розповімо не тільки про всі архітектурні й природні перлини краю і тих історичних діячів, якими пишається місто. А й про Apple Bar, тобто Бар як "яблуневу гілку Поділля", і про місцевого чемпіона — 21-річного Олександра Казіка, який цього року став наймолодшим біатлоністом, який виграв "срібло" на паралімпіаді. І про стильний фестиваль "БарРокКо", в якому поєднані сучасна музика і класика. І, звичайно, про місця особливого затишку для туристів: їм садиби Барського району пропонують режим оф-лайн, домашню їжу, тишу та... нові навички. До речі, чи знали ви, що саме в Барі працює найбільший культурно-освітній заклад польської меншини в Україні?

  Про це та багато іншого читайте в журналі "Маршрут №1. Бар", який усі охочі зможуть придбати в кіосках преси вже цієї п’ятниці (так само, як і інші випуски нашої "золотої" серії глянців "Малі Великі міста України").

  Крім того, замовити журнал можна буде у магазині на сайті "Дня" чи за телефоном відділу реалізації: (044) 303 96 23.

  Попередній матеріал
  Петро Порошенко провів телефону розмову з Ангелою Меркель
  Наступний матеріал
  "Свята трійця": які партії купують рекламу на ТБ за кошти бюджету – КВУ
  Теги: