Російський катер, маневри в Азові
Російський катер, маневри в Азові Борис Бабін/Facebook

Оприлюднено докази російських провокацій в Азовському морі – відео

Рішучими активними діями екіпажів малих броньованих артилерійських катерів "Лубни" та "Кременчук" російський катер був відведений та недопущений до місця стоянки пошуково-рятувального судна "Донбас" та морського буксира "Корець"

Російський прикордонний катер "Мінгуст" на досить великій швидкості намагався наблизитися до українських кораблів в Азовському морі. Про це повідомляє прес-служба Військово-морських сил України на сторінці у Facebook.

"Прикордонний катер РФ на великій швидкості намагався зблизитись з нашими кораблями, але рішучими активними діями екіпажів малих броньованих артилерійських катерів "Лубни" та "Кременчук" був відведений та недопущений до місця стоянки пошуково-рятувального судна "Донбас" та морського буксира "Корець", – зазначили у ВМС.

Як повідомляв 5.UA, російський прикордонний катер здійснив провокаційні дії при заході в порт Маріуполя двох українських військових кораблів "Донбас" і "Корець". Зазначено, що у вівторок о 9:35 заходом морського буксира "Корець" завершився перехід групи суден Військово-морських сил України в порт Маріуполя.

Попередній матеріал
Хуг йде з посади заступника голови місії ОБСЄ в Україні
Наступний матеріал
Балуха жорстоко побили в СІЗО, його стан украй важкий – Денісова

Небезпечні маневри: РФ вдалася до провокацій і при входженні українських суден у Маріуполь

Порушення міжнародних правил і створення небезпечної ситуації з боку РФ: як українські кораблі проходили Керченську протоку

Ситуація в Азовському морі: рибалок попередили щодо провокацій РФ

"Кампанія з дестабілізації України": США застерегли РФ від провокацій в Азовському морі

Українські судна "Донбас" і "Корець" доставили до Маріуполя

"Росія наодинці": країни Чорноморського регіону поділилися на 2 табори