5.ua

Опозиція мобілізує прихильників в регіонах на акції протесту [відео]

  На Майдані перебуває близько сотні людей, які вийшли на вулицю через рішення Кабміну. Уряд, нагадаємо, напередодні вирішив в односторонньому порядку призупинити процес підписання Угоди про асоціацію із ЄС. Наймасовіші заходи заплановані на неділю. Тоді опозиційні сили планують у Києві велику акцію на підтримку євроінтеграції.

  Валентин Наливайченко, народний депутат, «УДАР»: «План дій – показати волю народу, повернутися до людей. Сьогодні, завтра й післязавтра всі акції, які будуть в Києві – громадських організацій, наші, спільні – по-партнерськи провести. Цими акціями розпочати кампанію, яка називається "Україна в Європі", "Україна - це Європа"».

  Киянин, учасник мітингу: «Будущее у нас, у наших детей, на сегодняшний день эта бандитская власть – без преувеличения – она забрала. Мы хотим жить так, как живет Европа, а не так, как нам диктует сегодняшняя власть».

  Студент, учасник мітингу: «Ми є активна молодь, яка не погоджується із позицією влади. Ми сюди прийшли висловити свій протест. Акція на вихідних буде плануватися дуже велика. Думаю, що буде дуже багато людей, адже молодь налаштована за Європу і молодь буде відстоювати свій вибір».

  Попередній матеріал
  В ЄС відкинули ідею Азарова про тристоронні перемови за участю Росії
  Наступний матеріал
  Львів оголосив акцію громадської непокори [відео]
  Теги:
  Loading...