Meest
Meest Meest

Онлайн-шопінг і безконтактна доставка: новинки логістики у 2021 році

Читайте по-русски
У четвер, 28 січня, о 15:40 в ефірі "Час: Online" на "5 каналі" про тренди в логістиці, e-commerce та доставки, що будуть актуальні в 2021 році, поговоримо з президентом поштово-логістичної групи компаній Meest Ростиславом Кісілем

  • Безконтактні види доставки, що будуть актуальні в майбутньому
  • Поширення e-commerce – перехід до онлайн-шопінгу
  • Удосконалення видів доставки в найближчому майбутньому
  • Зелена логістика – відповідальність великого бізнесу.

На ці та багато інших запитань у вівторок, 28 січня, о 15:40 в ефірі "Час: Online" на "5 каналі" відповість президент поштово-логістичної групи компаній Meest Ростислав Кісіль.

Тисніть плеєр та "Створити нагадування", щоб не пропустити початок ефіру:

Довідка:

Ростислав Кісіль – президент глобальної поштово-логістичної групи компаній Meest. Учасник бізнес-платформи "Бізнес-100", яка об'єднує національних інвесторів і покликана стати єдиним голосом українського чесного і прозорого бізнесу. Активний громадський діяч, благодійник та меценат.

Ростислав Кісіль
Ростислав КісільMeest

Meest – група компаній, яка з 1989 р. надає поштово-логістичні послуги в понад 30 країнах світу, серед яких Україна, США, Канада, Німеччина, Велика Британія, Франція, Італія, Іспанія, Греція, Португалія, Чехія, Польща, Угорщина, Румунія, Словаччина, Китай, Казахстан, Грузія, Узбекистан, Вірменія, Азербайджан, Ізраїль та інші. Основні напрями діяльності – міжнародні поштово-логістичні та фінансові послуги для компаній і фізичних осіб.

Компанія є лідером на ринку послуг кур'єрської доставки та має найбільшу в Україні мережу поштоматів.

Meest підтримує сиріт та дітей з інвалідністю, обдаровану спортивну молодь та професійні спортивні команди, а також активно допомагає львівським лікарням: за минулий рік Meest виділив близько 25 млн. грн. на придбання медикам експрес-тестів на Covid-19, кисневих концентраторів та робота-хірурга Da Vinci для проведення надскладних операцій.

Попередній матеріал
Розіп'яті вівці Арестовича та інші глюки психопатів – "Час Ч"
Наступний матеріал
Як ЗСУ захищали і як покидали ДАП: приголомшливі факти від українського офіцера – "Таємниці війни"
Loading...