Фото inforos.ru

Омелян оцінив утрати перевізників від припинення пасажирського сполучення з Росією

Протягом останніх років пасажиропотік з Росією скоротився в рази, констатують урядовці

У Міністерстві інфраструктури вважають, що українські перевізники не зазнають збитків через припинення пасажирського сполучення з Росією. Про таке очільник відомства заявив на брифінгу, передає "Новое время". 

"Інформація про те, що хто-небудь отримає збитки – це маніпуляція", – відзначив Омелян.

Він також повідомив, що міністерство спільно з іншими органами підготувало низку пропозицій, спрямованих на припинення пасажирського сполучення з Росією. Тепер їх мають затвердити на засіданні Кабміну або РНБО.

"Я сподіваюся, що після їх затвердження ми зможемо голосно про них заявити і пояснити", – уточнив міністра інфраструктури.

За його словами, протягом останніх років пасажиропотік з Росією скоротився в рази, а також зріс попит на внутрішні перевезення.

Водночас, додав Омелян, потяги, які зараз використовуються для здійснення перевезень до Росії, можуть використати для внутрішніх перевезень по Україні – до курортів або деінде.

"Вони будуть генерувати такий самий прибуток або навіть більший прибуток від перевезень в ЄС", – переконаний міністр.

Разом із тим, Володимир Омелян додав, що має сумніви у неефективності таких заходів і спрямуванні пасажиропотоку до Білорусі, адже схожий шлях у 1990-х пройшли країни Балтії.

Нагадаємо, 6 серпня міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна може повністю принипити залізничне сполучення із Росією.Того самого дня заступник представника Президента у Криму запропонував припинити автобусне сполучення з Росією.

Дивіться також фотогалерею: 

В "Укрзалізниці" продемонстрували меню повноцінного харчування в поїздах – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Здохнеш, як і твій чоловік": вдова ветерана АТО Олешка заявила про погрози з боку адвоката
Наступний матеріал
Зізнався, що заснув за кермом: під Кам'янським вантажівка влетіла в автобус