Маріупольський морпорт
Маріупольський морпорт don-news.net

Омелян: Морпорти "Бердянськ" і "Маріуполь" скорочують штат і вдвічі – вантажопотік

Усе через те, що Москва здійснює ручне регулювання доступу торговельних суден в українські морські порти Азовського моря

Українські порти в Азовському морі ("Маріуполь" та "Бердянськ") скоротили вантажопотік більш ніж удвічі та були змушені перейти на чотириденний робочий тиждень. Крім того, під скорочення потрапили співробітники портів. Про таке повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на особистій сторінці у Facebook.

"Як ми й очікували, Москва здійснює ручне регулювання доступу торговельних суден в українські морські порти Азовського моря за давнім принципом Кремля: "хочу/не хочу". Про дотримання свободи судноплавства та не перешкоджання проходженню Керченською протокою навіть не йдеться", – констатує міністр.

Внаслідок цього, каже Омелян, "два українські порти втратили більше ніж удвічі вантажопотік, змушені перейти на 4-денний робочий тиждень і скорочувати працівників".

Блокада азовських портів, інфографіка
Блокада азовських портів, інфографікаВолодимир Омелян / Facebook

Наразі Україна працює з міжнародними партнерами задля повернення окупованих територій, звільнення захоплених моряків і кораблів, відновлення міжнародного права та припинення економічної блокади Азовського регіону України.

"Москва заплатить за все", – резюмував глава відомства.

Дивіться також фотогалерею:

ЗМІ опублікували фото захоплених Росією українських катерів у Керчі

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В аеропорту "Київ" літак не розминувся з генератором – що відомо
Наступний матеріал
Помер режисер оскароносного "Володаря перснів"
Loading...