Наручники
Наручники fedpost.ru

Окупаційний суд Криму залишив кримськотатарських активістів за ґратами до лютого

Читайте по-русски
"Суд" анексованого півострова не врахував апеляційні скарги адвокатів

В анексованому Криму окупаційний "суд" залишив чинним продовження арешту до 15 лютого 2020 року кримськотатарським активістам Тофіку Абдулгазієву, Рустему Шейхалієву, Осману Аріфмеметову і Сейтвелі Сейтабдієву.

Про це у Facebook повідомляє "Кримська солідарність".

"Як і в багатьох випадках, наші апеляційні скарги не були задоволені, і суд залишив арешт до лютого 2020 року Абдулгазієву Тофіку і Шейхалієву Рустему", – повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

За його словами, Абдулгазієв у засіданні не брав участі, бо "від сьогодні він перебуває на примусовій психіатричній експертизі". При цьому Шейхалієв, який виступив у суді, заявив про політично вмотивоване переслідування з боку російської влади всіх кримських татар у Криму.

Другий адвокат у цьому процесі Іслям Веліляєв також повідомив, що заявлені захистом апеляційні скарги на рішення про продовження арешту Сейтвелі Сейтабдієву й Осману Аріфмеметову "Верховним судом" були відхилені, у зв'язку з чим "рішення суду першої інстанції набуло законної чинності".

За словами Веліляєва, його підзахисний Сейтабдієв після етапу перебуває у Ростові.

"Його 2 грудня було вивезено з Сімферопольського СІЗО і лише 16 грудня він доїхав до ростовського СІЗО-1, де перебуває на карантині й утримується у нелюдських умовах", – розповів адвокат.

"Суди" щодо всіх чотирьох фігурантів проходили в закритому режимі, незважаючи на присутність родичів і близьких, які прибули на процес.

27 і 28 березня в окупованому Криму російські силовики провели масові обшуки й затримання кримських татар, багато з яких – активісти "Кримської солідарності". Загалом було затримано і заарештовано 24 особи, які стали фігурантами другої сімферопольської групи "справи Хізб ут-Тахрір".

Попередній матеріал
Російські снайпери вбили українського бійця, прикриваючись дитиною – ЗСУ
Наступний матеріал
Гроші на виплату зарплат шахтарям надійдуть до кінця 2019 року – Маркарова
Loading...

Із РФ до Криму етапували 15 заарештованих кримських татар – подробиці

68 років на п'ятьох: окупанти засудили кримських татар у справі "Хізб ут-Тахрір"

У Криму російські силовики прийшли з обшуками в мечеть та будинок імама

Усіх 23-х арештованих кримських татар вивезли до Росії – адвокат

"Така лють!": Джапарова пояснила, чому саме зараз ФСБ накинулося на кримських татар

Чубаров у Парламентській асамблеї ОБСЄ: Кремль хоче повторити депортацію кримських татар 1944 року