Бойовики на сході
Бойовики на сході фото укроп.org

Окупанти розпочнуть мобілізацію на Донбасі – подробиці

  Читайте російською
  Протягом 15-23 квітня терористами заплановано розгортання так званими "мобілізаційними департаментами ДНР/ЛНР" штабів територіальної оборони

  Під час брифінгу речник Міністерства оборони України Максим Праута, з посиланням на інформацію Головного управління розвідки Міноборони, заявив, що російське окупаційне командування під виглядом командно-штабного навчання з питань "територіальної оборони" планує приховано провести чергову мобілізацію на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей. Про таке повідомляє "УНІАН".

  Він наголосив, що протягом 15-23 квітня заплановано розгортання так званими "мобілізаційними департаментами ДНР/ЛНР" штабів територіальної оборони.

  "Крім того, 15-17 квітня триватимуть навчання з цивільної оборони із залученням усіх так званих "республіканських силових структур". При цьому, під час зазначених заходів вводитиметься посилений адміністративно-поліцейський режим із наданням так званим "правоохоронним органам" додаткових повноважень щодо розшуку та затримання громадян, які уникають призову на військову службу у складі російсько-окупаційних військ", – додав Праута.

  За його словами, проведення мобілізації викликає обурення серед місцевого населення, особливо серед громадян, які опинилися під загрозою призову у зв'язку зі збільшенням до 65 років призовного віку, та молоді, яку замість продовження навчання й отримання професії буде призвано до з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ.

  Попередній матеріал
  Перегони з поліцією: на Рівненщині водій травмував двох правоохоронців
  Наступний матеріал
  Створення умов для економічного зростання вирішить проблеми трудової міграції – Олійник

  Другий тур і загострення на Донбасі: завдання ворога – зірвати голосування українців на виборах-2019

  Ворожі винищувачі під прицілом: біля Маріуполя Об'єднані сили тренувалися відбивати атаку з неба

  На передовій впродовж дня зберігається тиша

  Жоден обстріл противника не залишили без відповіді: бійці ООС ліквідували двох та поранили 5-х окупантів

  Полторак про результати роботи снайперів ЗСУ: Змусили окупантів відсунути техніку від лінії зіткнення

  Штаб підтвердив загибель українського воїна на Донбасі