Військові РФ, ілюстративне фото
Військові РФ, ілюстративне фото sprotyv.info

Окупанти з РФ готують диверсії в тилу ООС – розвідка

  У окупантів панує невдоволення зневажливим ставленням з боку російських військовослужбовців, які отримують досить велике грошове забезпечення

  Окупанти РФ готують резерви для активізації розвідувально-диверсійної діяльності в тилу підрозділів Об'єднаних сил. Про це на брифінгу заявив речник Міністерства оборони Олександр Мотузяник, повідомляє "Укрінформ".

  "За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування готує резерви для активізації розвідувально-диверсійної діяльності в тилу підрозділів Об'єднаних сил. Зокрема, під час зборів т. зв. резервістів на базі з'єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК російськими воєнними психологами здійснюється відбір осіб, які за моральними характеристиками схильні до скоєння терористичних акцій і диверсій проти мирного населення як на українській території, так й інших країн, у т.ч. в Росії, з метою провокування антиукраїнських настроїв та дискредитації України", – зазначив Мотузяник.

  Він також наголосив, що серед окупантів панує невдоволення зневажливим ставленням з боку російських військовослужбовців, які отримують досить велике грошове забезпечення. За інформацією Мотузяника, грошове забезпечення складає понад 25 тис. руб., а у спеціальних підрозділах – 70 тис. руб. Внаслідок цього "так звані місцеві все частіше намагаються уникати виконання завдань, пов'язаних із ризиком для життя, у тому числі шляхом самовільного залишення частин".

  Як повідомляв 5.UA, російське окупаційне командування запровадило жорсткі обмеження щодо переміщення цивільного населення на території "Л/ДНР" – встановило додаткові мінні загородження.

  Попередній матеріал
  Безпека, звільнення політв’язнів і миротворча місія: Клімкін розповів, коли відбудеться "нормандська" зустріч
  Наступний матеріал
  "Говорити не можу, сльози течуть": мамі Олега Сенцова вдалося зв’язатися із сином

  10 років частина Грузії в окупації: посольство США звернулося до Росії

  У Мінську Україна наголосила, що жодних референдумів на окупованих територіях не буде

  Кравчук зазначив, що Київ може запропонувати ОРДЛО

  Поширювали дезінформацію: Facebook знищив 652 сторінки, пов’язані з Росією та Іраном

  За період радянської окупації: Латвія та Естонія мають намір стягнути з РФ компенсацію

  Убивство екс-депутата в Сумах: дружина, яку підозрюють у злочині, попросила політичного притулку в РФ