Леонід Кравчук
Леонід Кравчук Українська правда

Кравчук зазначив, що Київ може запропонувати ОРДЛО

  Перемовини можна проводити лише тоді, коли буде зрозуміло, що такі питання, як територіальна цілісність країни не обговорюються, бо це – святі для України речі, це наша земля

  Перший Президент України Леонід Кравчук розповів, як можна вирішити проблему Донбасу. Він вважає, що регіону необхідно надати автономію. Про це повідомляє "УНІАН" з посиланням на "Главред".

  "У нас іноді говорять, що проблему вирішить федералізація. Я - проти федералізації України. Бо федералізація цих районів не може бути окремим, тобто, не вийде зробити так, щоб одні райони були федералізованими, а інші - ні. Федералізація охопить всю Україну. Це неприйнятно. А ось питання автономізації можна розглядати. Адже автономія не є скрізь однаковою, вона відрізняється. Автономія в одній країні відрізняється від автономії в іншій країні. Які риси автономії, ми можемо запропонувати цим територіям, ми можемо обговорювати, якщо (!) від початку червоним олівцем буде записано: "Питання територіальної цілісності, суверенітету, незалежності, недоторканності кордонів на обговорення не виносяться", – зазначив Кравчук.

  Він вважає, що перемовини можна проводити лише тоді, коли буде зрозуміло, що такі питання, як територіальна цілісність країни не обговорюються, бо це - святі для України речі, це наша земля.

  "Адже все це – справа центру", – наголосив Кравчук.

  Як повідомляв 5.UA, Російська Федерація може повернути Україні окупований Крим, адже може не впоратися із величезними затратами, яких потребує утримання півострова. Про таке заявив перший президент України Леонід Кравчук.

  Попередній матеріал
  Поширювали дезінформацію: Facebook знищив 652 сторінки, пов’язані з Росією та Іраном
  Наступний матеріал
  Позбутися фінансових "кайданів": Кабмін ухвалив стратегію "оздоровлення" держборгу

  Поширювали дезінформацію: Facebook знищив 652 сторінки, пов’язані з Росією та Іраном

  За період радянської окупації: Латвія та Естонія мають намір стягнути з РФ компенсацію

  Убивство екс-депутата в Сумах: дружина, яку підозрюють у злочині, попросила політичного притулку в РФ

  У Сенаті США розповіли, коли будуть уведені нові обмеження стосовно Росії

  Росія відмовилася від переговорів щодо обміну 36 громадян РФ на бранців Кремля – Геращенко

  Військовий експерт оцінив, наскільки швидко зреагує НАТО у випадку прямої атаки з боку РФ