5.ua

Окупанти потопили ще один свій корабель і готують штурм паливної бази

  До штурму бази зберігання пального у Сімферопольській військовій частині готуються українські армійці. Частину оточили так звані "самооборонівці Криму" зі зброєю.

  Тим часом, російські військові затопили ще один корабель у бухті Донузлав. Про останні новини з Криму 5-му каналу розповів керівник регіонального медіацентру Міноборони Владислав Селезньов.

  Владислав Селезньов, керівник регіонального медіацентру Міноборони: "Представники "сил самооборони Криму" вимагають від українських військовослужбовців, аби вони пустили представників "самооборони" на територію частини. Саме там зберігається пальне, в тому числі і пальне НЗ. В даний момент українські військовослужбовці готові до штурму, але вони на території частини перебувають без зброї. Ця частина знаходиться в місті Сімферополі в районі залізничного вокзалу. В небі над Кримом барражують "крокодили" – це вертольоти вогневої підтримки Мі-24. Ці вертольоти бачили в небі над Євпаторією та Новофедорівкою. Тільки-що росіяни затопили черговий корабель на виході із бухти Донузлав. Тобто, вже чотири корабля перегороджують вихід українських військових кораблів з бухти Донузлав".

  Попередній матеріал
  Кернес закликає не мстити йому – бо він миролюбний і за цілісність
  Наступний матеріал
  "Коммерсантъ-Україна" закрили через спроби цензури з боку російських видавців
  Теги:
  Loading...