5.ua

Кернес закликає не мстити йому – бо він миролюбний і за цілісність

  Особистою помстою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова назвав свій сьогоднішній візит до Генпрокуратури Геннадій Кернес. Про це міський голова Харкова заявив перед початком допиту.

  До ГПУ Кернеса викликали як підозрюваного ще у вівторок. Але він упевнений – справа є виключно політичною та керована амбіціями міністра МВС. Мер Харкова зауважив, що готовий до можливого арешту – тож узяв усі необхідні речі. Кернес наголосив – він продовжує виступати за територіальну цілісність України.

  Нагадаємо, у понеділок на допиті в ГПУ затримали екс-голову Харківської облдержадміністрації – Михайла Добкіна. Втім, за добу суд обрав міру запобіжного заходу для Добкіна у вигляді домашнього арешту.

  Геннадій Кернес, мер Харкова: "Это туфта чистой воды. Я считаю, что это сведение счетов со стороны министра внутренних дел, Арсена Авакова, который не может успокоиться, тем более, заняв такую должность. Я за целостность Украины, я за единую Украину, я за то, чтобы объединить страну, возрождать страну. Я против всяких репрессий-агрессий. Мы должны прекратить сводить счеты друг с другом. Меня можно обвинять по любым статьям, сегодня это, как бы, не запрещено, скорее всего. Главное, чтобы это нашло подтверждение со стороны тех, кто это затеял".

  Попередній матеріал
  Верховна Рада підтримала курс на Євроінтеграцію
  Наступний матеріал
  Окупанти потопили ще один свій корабель і готують штурм паливної бази
  Теги:
  Loading...