КПВВ на Донбасі
КПВВ на Донбасі ДПСУ

Окупанти на Донбасі досі блокують роботу п'яти КПВВ

  Читайте по-русски
  Протягом тижня ДПСУ оформила на КПВВ "Станиця Луганська" на тимчасово окуповану територію України 5603 особи

  Бойовики продовжують блокувати роботу п'яти контрольних пунктів в'їзду і виїзду на Донбасі. Як повідомляє штаб операції Об'єднаних сил, за рішенням командувача всі КПВВ на лінії розмежування функціонують щодня з 08:00 до 16:00.

  "Російські збройні формування продовжують блокування руху людей через дорожні коридори навпроти КПВВ "Щастя", "Золоте", "Гнутове", "Майорське", "Мар'їнка". Фактичний пропуск громадян здійснюється тільки в контрольних пунктах в'їзду-виїзду "Станиця Луганська" – щодня і "Новотроїцьке" – двічі на тиждень в понеділок і п'ятницю, коли окупанти розблокують рух по дорожньому коридору", – мовиться в повідомленні.

  Зазначається, що протягом тижня військовослужбовці Держприкордонслужби оформили на КПВВ "Станиця Луганська" на тимчасово окуповану територію України 5603 осіб, на контрольовану територію – 5078 осіб.

  Крім того, через КПВВ "Новотроїцьке" 209 громадян та 36 транспортних засобів прослідували в бік тимчасово окупованого Донецька, водночас 112 осіб та 15 транспортних засобів перетнули лінію розмежування на контрольовану територію.

  "Серед заблокованих окупантами дорожніх коридорів лише через контрольний пункт "Мар'їнка" поодинокі громадяни здійснювали спробу перетину лінії розмежування до тимчасово окупованої території. Усі вони були невдалими, людей представники окупаційної влади повернули у зворотному напрямку", – розповіли у штабі.

  Усього російські найманці не допустили на тимчасово окуповану територію України 14 громадян, з яких 9 – навпроти КПВВ "Станиця Луганська", 2 – навпроти "Новотроїцького" і 3 – навпроти "Мар'їнка".

  У штабі нагадали, що під час прямування з тимчасово окупованої території України проводиться температурний скринінг громадян. Обов'язковою умовою також є перебування в захисній масці (респіраторі) і дотримання соціальної дистанції з урахуванням нанесеної розмітки.

  Крім того, для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов'язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу "Вдома" або обсервації.

  Нагадаємо, Росія продовжує блокувати роботу контрольних пунктів пропуску на лінії розмежування. Домовитися про відкриття КПВВ "Щастя" та "Золоте" не вдалося під час засідання політичної та гуманітарної підгруп Тристоронньої контактної групи.

  Попередній матеріал
  Глава ВООЗ заговорив про можливий кінець пандемії COVID-19
  Наступний матеріал
  Затримують навіть на похоронах: білоруські силовики пов'язали понад 300 учасників акцій протесту
  Loading...

  В Україні дозволили допуск слідчих та прокурорів у зону ООС

  На КПВВ українцям робитимуть безкоштовні тести на COVID-19

  "Росія зайняла малозрозумілу позицію": на засіданні ТКГ не змогли домовитися про відкриття КПВВ "Щастя" та "Золоте"

  Бойовики на Донбасі продовжують блокувати рух через п'ять КПВВ

  На позачерговому засіданні ТКГ не вдалося узгодити відкриття КПВВ "Золоте" та "Щастя"

  Україна пропонує скликати позачергові засідання трьох робочих підгруп ТКГ