Осколки 120-мм міни біля Кримського
Осколки 120-мм міни біля Кримського 5 канал

Окупанти хаотично розкидають міни, а потім самі на них підриваються – розвідка

При цьому міни терористам постачає безпосередньо командування збройних сил Росії

Командування ЗС Російської Федерації продовжує постачати на окупований схід зброю та боєприпаси. Зокрема, протипіхотні міни натискної дії та осколкового ураження. Про таке повідомив речник МОУ Дмитро Гуцуляк на традиційному брифінгу 12 лютого, передає "Укрінформ".

Як стало відомо, мінування місцевості терористи проводять навмання, без належного документування. При цьому, найбільше мін закладають на передових позиціях сил бойовиків.

"Наприкінці січня ц.р. у підрозділи з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ видана чергова партія протипіхотних мін натискної дії (ПМН) та осколкового ураження (ОЗМ-72). У подальшому інженерно-саперними підрозділами ворога встановлені додаткові мінно-вибухові загородження на передових позиціях російських окупаційних військ на всіх напрямках. При цьому вказані заходи традиційно проведені противником у спішному порядку без належного документування", – повідомив Гуцуляк.

Він також додав, що такі дії окупантів підвищують мінну небезпеку в регіоні та є загрозою насамперед для цивільних. Водночас іноді й самі окупанти стають жертвами власної необережності та недбалості.

Зокрема, за даними української розвідки, 8 лютого на встановлених ними ж мінах підірвалася диверсійно-розвідувальна група ЗС РФ. Ворожі армійці саме намагалися вийти за лінію передових позицій окупаційних військ.

Дивіться також фотогалерею: 

"Випалена земля": відверті фото вщент зруйнованих терористами Пісків – ФОТО

Попередній матеріал
Правоохоронці викрили офіцера Нацгвардії на отриманні хабара
Наступний матеріал
З реабілітаційного центру на Київщині втекли шестеро дітей