5 канал

Стріляють хаотично, крадуться непрофесійно: бійці ЗСУ про поведінку ворога вздовж Бахмутської траси

Хаотичний вогонь з боку ворога армійці пов'язують із тим, що окупанти достеменно не знають, де облаштували свої позиції українські армійці

Окупанти активізувалися вздовж Бахмутської траси. Бойовики розпочинають обстріли навіть на тих ділянках фронту, де раніше було відносно спокійно. Репортаж Вікторії Ковальової.

"Останнім часом почали пострелювати. Вже і з важкої техніки. 80-й калібр мінометом криють", – армієць Володимир розповідає про ситуацію поблизу Трьохізбенки. Каже, впродовж кількох місяців тут було відносно спокійно. Від початку лютого окупанти активізувалися.

"Їде техніка важка і після того починає крити міномет. І спалахи, виходи бачимо. Але куди вони прилітають. У нас аж дім трясся позавчора. Вікна повилітали", – пригадує військовослужбовець.

Хаотичний вогонь з боку ворога армійці пов'язують із тим, що окупанти достеменно не знають, де облаштували свої позиції українські армійці.

"Вони, напевно, хочуть просто взнати, де і хто стоїть. Якісь позиції наші відкрити. І через те стріляють, куди попало. Попадають по мирному населенню", – каже армієць.

Невдало провівши розвідку боєм, окупанти відправлять на пошуки опорних пунктів Об'єднаних сил розвідувально-диверсійні групи.

Між супротивними позиціями поблизу Трьохізбенки кілька кілометрів. Умовним кордоном стала річка Сіверський Донець.

Проте з початком зими водойма замерзла і ворог має більше можливостей дістатися на підконтрольний Україні берег.

Що морозніше, то більше спроб здійснюють ворожі диверсанти. Армійці вчасно їх помічають і дають відсіч. А дії ворога на цій ділянці фронту називають непрофесійними.

"Сім слідів замітили. Було дві групи. Сліди йшли в шеренгу, а не в ряд. Бо якщо йде група, то вони йдуть слід у слід. Вони йшли розкиданими слідами", – пояснює Володимир.

"Вони, буває, між собою перестрілюються, щоб звинуватити наші Збройні сили в тому, що ми даємо їм агресії. Ми агресії не даємо. Ми просто захищаємо свою територію", – наголосив військовослужбовець ЗСУ.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

Попередній матеріал
Комітет Ради дозволив посилити покарання за порушення під час виборів – що пропонує законопроект
Наступний матеріал
Справа Савченко-Рубана: підозрюваних не доправили на перше засідання

На Донбасі загинув український захисник: бійці ООС завдали ворогу нищівного удару у відповідь

Ворог один раз обстріляв українські позиції минулої доби: бійці ООС з відповіддю не забарилися

Українським військовим вдалося ліквідувати 4-х терористів минулої доби – штаб

Українська сторона ліквідувала 4-х терористів минулої доби – розвідка

Під прицілом чергового випуску ворожих снайперів: бійці ООС показали зручного помічника на фронті

Дії бойовиків змусили спостерігачів ОБСЄ покинути ділянку біля Золотого-2