facebook.com/oksana.bilozir

Оксана Білозір закликала Вікторію Сюмар спростувати інформацію про поїздки депутатів до Москви

За словами Оксани Білозір, інформація про відвідування нею Москви є маніпуляцією та не відповідає дійсності

Народний депутат фракції "Блок Петра Порошенка" Оксана Білозір вимагає від голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар спростувати неправдиву інформацію про відвідування Російської Федерації під час збройної агресії по відношенню до України.

"Весь день шквал дзвінків від журналістів з проханням прокоментувати "мої поїздки до Москви", про що вони дізналися з публікації Вікторії Сюмар на її сторінці в Facebook. Офіційно заявляю, що маніпулятивна інформація про те, що протягом 2015-2016 років я відвідувала Москву, не відповідає дійсності. Більше того, останній раз я була в Москві щонайменше понад 10 років тому!" – зазначила Оксана Білозір на своїй сторінці у Facebook.

Варто зазначити, що сама Оксана Білозір повідомила, що у жовтні 2015 року вона літала через Мінськ транзитним рейсом до Берліна. Фотокопії відповідних відміток паспортного контролю: прибуття в/вибуття з Мінська, прибуття в/вибуття з Берліна народний депутат додала до свого посту на сторінці Facebook.

facebook.com/oksana.bilozir

"Я повторно звертаюсь до Вікторії Сюмар і вимагаю спростувати поширену щодо мене неправдиву інформацію та виключити моє ім’я із зазначеної публікації. В іншому випадку, буду домагатися спростування у судовому порядку, як від автора публікації, так і від ЗМІ, які свідомо чи несвідомо поширили цю маніпулятивну, брехливу інформацію", – написала Оксана Білозір.

У свою чергу народний депутат України фракції "Блок Петра Порошенка" Костянтин Яриніч на своїй сторінці у Facebook також прокоментував заяву голови парламентського Комітету з питань свободи слова Вікторії Сюмар з оприлюдненим списком осіб, які за останні два роки відвідували Мінськ, начебто для подальшої поїздки до Москви.

"Зі свого боку, вимушений засмутити тих, хто вже встиг перекрутити пост пані Сюмар і дезінформував громаду власними фантазіями: я жодного разу за останні 10 років не був не те, що у Москві, а й загалом в Росії", – заявив Яриніч.

Він також повідомив, що з 11 по 13 серпня 2015 року, як депутат комітету охорони здоров’я та лікар за спеціальністю, відвідував Мінськ у складі делегації МОЗ України, з метою вивчення успішного досвіду трансплантації органів. "Саме до Білорусі наша країна щороку відправляє сотні громадян на лікування, де вони й отримують кваліфіковану допомогу по трансплантації. Також, додаю відповідні документи тієї робочої поїздки до Мінську. Зараз готую звернення до В.Сюмар з вимогою офіційного пояснення озвученої нею неправдивої інформації", – зазначив Костянтин Яриніч. 

Нагадаємо, у 2015 році Україна повністю припинила повітряне сполучення з Росією. Таке рішення було прийняте у відповідь на репресивні заходи "Росавіації" щодо українських авіакомпаній.

Попередній матеріал
У Європарламенті закликають посилити тиск на Росію через переслідування українців
Наступний матеріал
"Неналежне харчування": Полторак ініціював перевірку військової частини на Львівщині
Loading...

Оксана Білозір склала присягу народного депутата

Білозір стала народним депутатом

Оксана Білозір - інтерв'ю