avia.pro

Україна повністю припиняє повітряне сполучення з Російською Федерацією

  Таке рішення прийняте у відповідь на репресивні заходи "Росавіації" щодо українських авіакомпаній.

  Як повідомляє прес-служба Мінінфраструктури, у зв’язку з ненаданням відповіді від Федерального агентства повітряного транспорту Російської Федерації ("Росавіація") з поясненням причин обмеження польотів українським авіакомпаніям, Державна авіаційна служба України прийняла рішення про "повне припинення повітряного сполучення між Україною та РФ з 25 жовтня 2015 року".

  У повідомленні зазначено, що така міра буде застосована до всіх російських авіакомпаній і діятиме до скасування заборон, введених авіаційною владою РФ по відношенню до українських перевізників. Після скасування заборон російською стороною російські авіакомпанії, що не потрапили до санкційного списку, зможуть здійснювати польоти до України. Про своє рішення Державіаслужба України поінформувала "Росавіацію" 9 жовтня.

  У Міністерстві нагадали, що 25 вересня Державна авіаційна служба України поінформувала російські компанії, які потрапили під вітчизняні санкції, що їм не буде видано дозволи на виконання рейсів до українських міст з 25 жовтня. Санкції були запроваджені проти тих російських авіаперевізників, які порушують вимоги національного законодавства України, здійснюючи польоти до тимчасово окупованого Криму та через заборонені зони.

  Нагадаємо, 25 вересня на виконання рішення РНБО Кабмін заборонив польоти російських авіакомпаній "Аерофлот" і "Трансаеро" та їхніх дочірніх структур до України.

  Попередній матеріал
  У Молдові демонстранти вимагають відставки президента
  Наступний матеріал
  У Києві презентували художню марку та пам'ятну монету до Дня захисника України
  Теги:
  Loading...