фото із соцмереж

Один з адвокатів у справі Онищенка планує позиватися проти НАБУ

  Андрій Циганков вважає, що детективи НАБУ помилились із включенням його до фігурантів справи Онищенка

  Один з адвокатів, обвинувачених НАБУ в причетності до "газових схем" Онищенка, Андрій Циганков, має намір подати в суд позов про захист честі, гідності та ділової репутації. Про це повідомив адвокат Артем Нікіфоров на своїй сторінці у Facebook.

  "Щойно розмовляв з Андрієм Циганковим щодо інформації, що з'явилася, нібито поширеної НАБУ. Буде підготовлено позов про захист честі, гідності та ділової репутації", – написав він.

  Зазначимо, в коментарях Циганков подякував адвокату Нікіфорову за цю публікацію.

  На своїй сторінці Андрій Циганков заявив, що опублікована НАБУ інформація є "відвертою брехнею", і такими заявами це відомство "порушує право на захист підозрюваних шляхом вчинення стосовно адвоката кримінально караних дій".

  "Адвокат Андрій Циганков, мої колеги по офісу, співробітники і члени моєї команди ніколи не "здійснювали реєстрацію фіктивних суб'єктів підприємницької діяльності і не супроводжували їх незаконну діяльність, спрямовану на конвертацію в готівку коштів, отриманих від реалізації природного газу, видобутого в рамках спільної діяльності з ВАТ "Укргазвидобування", – написав він.

  Крім того, Циганков переконує, що "з боку нього і його команди ніколи не здійснювалося безпосереднє управління коштами, отриманими в результаті злочинної діяльності з перепродажу державного газу", і додає, що "все це маячня (антикорупційного прокурора) Назара Холодницького".

  Як стверджує Циганков, він готовий "пройти поліграф та інші процедури з цих питань у присутності пана Холодницького і (голови НАБУ) Ситника, у присутності своїх колег і близьких, у присутності журналістів, заздалегідь погодивши процедуру і питання з НАБУ".

  Нагадаємо, 6 липня детективи НАБУ заявили про розкриття злочинного угруповання у "газовій справі" Онищенка. Антикорупційне бюро також повідомило особи учасників незаконного угруповання, серед яких було й ім'я Андрія Циганкова.

  Попередній матеріал
  Сьогодні в Україні святкують Івана Купала
  Наступний матеріал
  Депутати від БПП та НФ оточили трибуну, щоб уникнути блокування

  Детективи НАБУ заявили про розкриття злочинного угруповання у "газовій справі" Онищенка

  Антикорупційне бюро отримало нові докази у "газовій справі" Онищенка

  Холодницький пояснив, чому з'явились закиди у непрофесійності подання щодо арешту Онищенка

  Під час обшуку адвокат у справі Онищенка втік із країни – Холодницький