Одеса, швидка допомога
Одеса, швидка допомога 5 канал

Один із потерпілих у вкрай важкому стані: включення з Одеси, де досі тліє згоріла будівля коледжу

Читайте по-русски
Сьогодні вночі знову було сильне задимлення

До п'яти зросла кількість загиблих унаслідок пожежі у коледжі в Одесі. Пошукова операція триває. Доля 10-х людей залишається невідомою. За перебігом робіт рятувальників стежить кореспондентка "5 каналу" Ольга Дунська.

Наразі в лікарні перебувають 11 потерпілих. З них двоє – співробітники коледжу, шестеро – співробітники ДСНС, інші – студенти коледжу. Один із надзвичайників знаходиться у вкрай тяжкому стані, він без свідомості перебуває у комі. Лікарі не можуть дати жодного прогнозу стосовно стану його здоров'я.

"У нього тяжка черепно мозкова травма. Забій головного мозку, перелом кісток черепу. Він вкрай важкий, робити якісь прогнози ми не в змозі, бо його стан вкрай важкий", - прокоментувала Інга Назімкіна, заступниця директора Одеської міської клінічної лікарні №1.

Вже четверту добу рятувальники продовжують розбирати завали. Сьогодні вночі знову було сильне задимлення, будівля продовжує тліти.

Наразі відомо про п'ятьох жертв. Знайдені тіла досі не ідентифікували.

Нагадаємо, напередодні знайшлася одна студентка із списку зниклих безвісти. Дівчина не була на заняттях і лише зараз вийшла на зв'язок із батьками. Тож її викреслили із переліку зниклих.

Натепер у списку залишаються ще 11-ро людей.

Як повідомляв 5.UA, на місці пожежі в одеському коледжі, яка спалахнула в середу, більше не мають надії знайти живих людей. Нагадаємо, до сьогодні 14 осіб вважали зниклими безвісти.

Пожежа спалахнула в середу, 4 грудня. Причиною займання міг стати несправний електроприлад в одному з кабінетів третього поверху. Це попередні висновки роботи оперативного штабу, яку провели в Обласній державній адміністрації.

Попередній матеріал
Пекельні 12 днів: битва українських воїнів на Савур-Могилі – як це було
Наступний матеріал
Заява за підсумками засідання РНБО – завершено
Loading...