Одеський НПЗ
Одеський НПЗ facebook.com/LlutsenkoYuri

Одеський нафтопереробний завод конфіскували на користь держави – ГПУ

  Орієнтовна вартість конфіскованого майна - більше 200 мільйонів доларів

  21 липня набуло сили рішення Суворовського рай суду Одеси про спеціальну конфіскацію на користь держави всього майна Одеського нафтопереробного заводу (ОНПЗ) та товариства з обмеженою відповідальністю. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у Facebook

  Згідно рішення суду, на користь держави конфіскують нежитлові виробничі приміщення та адміністративні будівлі загальною площею понад 38 тис. кв. м, а також земельні ділянки площею 77 гектарів та установки для забезпечення діяльності заводу.

  "Орієнтовна вартість конфіскованого майна складає понад 200 млн доларів США чи більш ніж 5 млрд грн.", - написала Сарган.

  Вона також пояснила, що рішення набуло чинності, оскільки раніше Апеляційний суд Одеської області відмовив у відкритті апеляційного провадження за скаргами представників ПАТ "Одеський нафтопереробний завод", ТОВ "Енергія і газ Україна" та представника безпосередньо Сергія Курченка. 

  Нагадаємо, у квітні цьогоріч на Київщині затримали одного із керівників Одеського нафтопереробного заводу. Він відповідав за організацію фіктивного вивезення нафтопродуктів через завод. Під його керівництвом таким чином вивезли понад 700 тис. тонн нафтопродуктів - збитки для бюджету оцінюють у 2 млрд гривень.

  Раніше ж, 3 лютого, у Дніпрі одеські правоохоронці затримали координатора махінацій із нафтопродуктами у злочинній схемі олігарха Сергія Курченка.

  Попередній матеріал
  Що відбувається із позовом України проти Росії у рамках СОТ – ексклюзивне інтерв'ю із Наталією Микольською
  Наступний матеріал
  ОБСЄ: Жертви серед мирного населення на Донбасі зросли на 50%