5.ua

Одеська міськрада так і не зібралась, мітинги – розходяться

  Сесія одеської міськради завершилася, так і не розпочавшись – бо не було кворуму. Депутати вже покинули приміщення мерії.

  Під стінами міськради зранку влаштували два мітинги. Табори активістів розділяє кордон правоохоронців. З одного боку – мітингувальники з прапорами, на яких написані гасла на кшталт "Слава Росії" і "Геть Бандеру". Виступають вони проти київської влади. Зміну керівництва країни наприкінці лютого мітингарі називають "державним переворотом". Також протестують проти того, що називають "місцевим переворотом". А саме – проти зміни секретаря міської ради. Вони навіть приготували звернення до міськради із вимогою "не прогинатись під київську владу"

  Інші мітингарі прийшли із національною символікою – синьо-жовтими прапорами і стрічками, дехто з чоловіків – у формі Самооборони Майдану. Вимагали зміни секретаря міськради. Мовляв, він – представник попередньої влади, через діяльність якої містяни пережили чимало негараздів. Мітингарі побоюються, що вибори за такого секретаря можуть пройти не зовсім чесно, оскільки є ймовірність застосування адміністративного тиску.

  Станом на цю мить активісти починають потроху розходитись.

  Попередній матеріал
  Міністр фінансів Німеччини: я не настільки дурний, щоб порівнювати Путіна із Гітлером
  Наступний матеріал
  Із Криму виїжджають курсанти-патріоти академії ім. Нахімова
  Loading...