Фото obozrevatel.com

Міністр фінансів Німеччини: я не настільки дурний, щоб порівнювати Путіна із Гітлером

  Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле заперечив, що порівнював дії Путіна щодо Криму із діями Гітлера щодо Судетів. За словами політика, його неправильно зрозуміли.

  "Я не настільки дурний, щоб порівнювати когось з Гітлером ", - заявив Шойбле в ефірі німецького телеканалу ARD, додавши, що німецькі політики не можуть проводити подібні паралелі, передає DW.

  Нагадаємо, 31 березня під час зустрічі зі школярами у Берліні березня Шойбле зазначив, що дії Росії відносно України нагадують прагнення до експансії нацистської Німеччини.

  "Подібні методи використовував свого часу Гітлер у Судетах", - процитували політика світові ЗМІ.

  Російська влада використала такий же аргумент, як і нацисти у 1938 році, коли захоплювали прикордонні чехословацькі райони – що російськомовним жителям України нібито загрожує небезпека.

  Шойбле також заперечив, що у зв'язку з його заявою в російський МЗС був викликаний посол Німеччини в Москві Рюдігер фон Фріч. Як передає Reuters, візит в МЗС був пов'язаний зі вступом посла на посаду.

  "Взагалі-то ми прагнемо до тісної співпраці з Росією", - заявив німецький міністр. За його словами, Берлін не зацікавлений в ескалації конфлікту навколо України, але він не може миритися з будь-якими діями Москви. І Росія, і Німеччина повинні разом працювати над стабілізацією ситуації в Україні, додав Шойбле.

  Попередній матеріал
  КМДА почало перереєстрацію та перевірку МАФів на столичних вулицях
  Наступний матеріал
  Одеська міськрада так і не зібралась, мітинги – розходяться
  Loading...