5.ua

Із Криму виїжджають курсанти-патріоти академії ім. Нахімова

  Уже за годину військові та курсанти Академії Військово-морських сил імені адмірала Нахімова планують опинитися на межі з материковою Україною. Про це 5 каналу повідомив капітан другого рангу Леонід Матюхін, який перебуває зараз там. За його словами, близько двохсот п’ятдесяти військових у 30-ти автівках та автобусах колоною виїжджають з Криму.

  "Хтось їде на своїх автомобілях, хтось на автобусах. Загалом, наскільки мені відомо, кошти надали бізнесмени з Харкова і Донецька. Через 60 км ми будемо уже на кордоні", – зазначив офіцер.

  Це саме ті хлопці, які під час церемонії переходу їх академії під егіду Росії заспівали на знак протесту український гімн.

  Додому сьогодні повертається й команда тральщика "Черкаси". Зустрічати моряків планують близько шістнадцятої години на Соборній площі міста. Напередодні міськрада підтримала пропозицію нагородити командира судна, Юрія Федаша, пам'ятним знаком "За заслуги перед містом". Тральщик "Черкаси" – корабель Військово-морських сил України, який найдовше залишався в Криму під українським прапором.

  Попередній матеріал
  Одеська міськрада так і не зібралась, мітинги – розходяться
  Наступний матеріал
  Прикордонники витурили з України лайливих російських журналістів
  Теги:
  Loading...